Fallout 76
  • Andule
    #2910
    En is hulyesegnek es illuzio~ / immerzio-rombolonak tartom a felskalazodast. Ertem persze hogy azert csinaltak hogy kevesbe legyen unalmas es repetitiv (de legfokepp latvanyos) h lofasz tartalom nincs benne miutan felvitted a karaktert 50re es vegigmentel a sztorin, korbejartad a terkepet. Lehet grindolni a semmiert vagy par skinert amik ahogy anno Kroki megfogalmazta rosszabbak mint barmelyik n00b modder produktuma F4hez. Tavasszal meg annyi volt, h lehetett menni R. Raumble-re, a banyaba, Project alphara,a Brotherhood bazisra vedeni meg a mocsarba viragot daralni netan meditalni ha az ember loot-ot es xp-t is akart. (nyilvan ha kiesett a kivant fegyver akkor egyiknek sem volt semmi ertelme. a szint, igy az xp, az e-peniszmeregetesen kivul semmire nem volt jo.)
    Azert volt folosleges a szintezodes mert sokkal de sokkal ertelmesebb lett volna kuldetesalapu instance-okat krealni amiket lehetett volna magadnak inditani es ott boven eleg lett volna a szintigazitas (mint ahogy a belso teruleteknel tortent amugy). Nem kellett volna feltalalniuk a spanyol viaszt, eleg lett volna olyan bena szintu sztori mint a 'kiserd at a karavant' a hegy alatt event de lehetett volna pl. varialni a hossz-t igy az idotartamot, nehezseget allitani, stb. (nyilvan tobb/jobb loottal motivalni a peonokat h a hosszabb verziot valasszak)
    de van / volt meg egy csomo jo otlet amit feldobtak a keszitoknek de ok tovabbra is nagy ivben szarnak / szartak a jatekos visszajelzesekre, stb hisz tovabbra is siman talalni megjelenskori bugokat, a melee hitbox 10-15%ban tovabbra is 'missel' dolgokat automatan (ami azert eleg idegesito) es meg lehetne sorolni de hetente jonnie kell ki egy uj skinnek mert azert fognak fizetni a jatekosok.

    Na mind1, nem hisztizni akartam megint egy sort a jatekrol (csak sikerult. :D ) ... amit mondani akartam, h orvendetes h nem irtak le meg a projectet, h evente kihoznak vmi par nap alatt vegigjatszhato sztori reszt de szamomra hihetetlen , h keptelenek felfogni, h a jatek kezdetektol meglevo pozitivumaira is kellene fokuszalni: a gunplayre es felfedezesre. Ezt par sztorival rendelkezo instaval le tudnak fedni (es meglenne az elvart tortenet szal is) es a mesterseges lassitast igazan el lehetne felejteni mert a jatekosok tobssegeben csak frusztraciot okoz es elhuznak massal jatszani.