Fallout 76
  • Kroki105
    #2451
    Jó de most mi a fészkes jónyavaját csinál egy guild ebben a nyűves játékban?
    Fölmennek együtt ventrire (pl) és letolják az SBQ-t? És aztán letolják újra? Vagy esetleg újra?
    Az eventeknél sincs értelme a nagy csapatnak, pár embernél több már szinte mindenhol sok.
    Még valamire való dungeon sincs, mint ahogy példálóztam a licskinggel alább valahol, valamikor... A v 94 is 4 fős max. Azt játsszák hogy 3 db 4főscsapat közül ki fejezi be hamarabb egymást túlordítva a beszélőszobában? Többen tán föl se férnek a szerverre
    Itt max 2-3 fős társaságok hülyéskednek el (szerintem), a többi lónvanderer, max eventekre verődnek össze 3an 4en emotokat kalimpálva. Vannak akik dumálnak is, de a jellemzőbb a miki nélküli ember egymaga.
    Twitchen láttam néha nagyobb csoportosulásokat, de az is inkább a "műsorozó" egyénnek köszönhető. (És azok is leginkább SBQ-ztak, mert hogy a változatosság gyönyörködtet.)
    Szóval "értelmeset" igazán nem lehet csinálni nagy csapatban SBQ-n kívül. Aztán lehet tévedek, de én így látom.
    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.10.26. 20:48:53