Fallout 76
  • Kroki105
    #2340
    Tegnap csináltam el az 500ból 200at. (mondjuk az csak 1 veszteség körül van) De akkor tartogatom.
    Kipróbáltam az oldalágyút, ehhez képest az alap elöltöltős muskéta egy fegyvercsoda. Kezdtem azzal, hogy kinyírtam vele magam, mert megtámadott három szúnyog, én meg nagy serényen az elém állóba küldtem egy löketet, és robbant. (De ahogy olvastam utána, a robbanást nem lehet rajta fejleszteni, nem hat rá a kártya? A heavy gunból beraktam 6 csillagot, sajna csak 6os az str-em.) Mindegy, mert utána nekimentem a 68as mutiknak. Egy sziklán álltam, körbe kellett kerüljön a kalapácsos zöld legény, addig leadtam rá vagy 4-5 lövést fejre (ha már +50% végtagsebzésünk van(lehet lábra kellett volna ) kb meg se mozdult a hp ja. (de talált!). Aztán elért, és egy kloffolandó rántotthúst láthatott maga előtt. Kénytelen voltam cserélni a puskámra hogy meg ne haljak.
    S akkor a golyók súlyáról ne is beszéljünk, meg a minden lövés után töltésről se.
    Szóval ez a fegyver kuka, bárcsak egy handmade kapta volna ezeket a statokat.