3195
Fallout 76
  • Ryder62
    #2355
    Az NPC-k nagyon hiányoznak. Nélkülük a világ kihalt és üres.
  • Alanw
    #2354
    Korbeepited a munkapadot hogy annyira nehez legyen eljutni aklikkelhetosegig hogz megunja az illeto,persze nem mindenhl lehet annyira korbeepiteni
  • Irgum76
    #2353
    köszönöm
  • PiszkosFred
    #2352
    Hat, szerintem a hangulat az egyetlen, ami jo es nem kellene hozzanyulni. Minden mas (jatek)elemet ellenben lehet - es kell(ene) is - fejleszteni. :)

    #2350
    Novemberben jon a Wastelanders
    Utoljára szerkesztette: PiszkosFred, 2019.09.26. 11:55:22
  • Ryder62
    #2351
    Még mindig béta állapotban van, igazából ki sem kellett volna adni így. Az NPC-knél meglátjuk hogy mennyire változik a világ, játék hangulata. Bár szerintem több év kell még neki.
  • Irgum76
    #2350
    van már valami hír arról mikor lesz a reboot vagy reboot lesz-e egyáltalán
    vagy valami infó?
  • PiszkosFred
    #2349
    Jelen formajukban teljesen feleslegesek a Workshopok. Egyedul arra jok, hogy elfoglalod, reward, ket perc mulva automatikusan megveded, reward es tipli, csinaljon vele azt, aki es amit akar :) Esetleg, ha addig nem foglaljak el, akkor ingyen teleport, de mivel ott vannak a player shopok, es egy biztos van a kornyeken, mar ez sem szempont.
  • Norbertboy
    #2348
    Kapják be, ha ez a legnagyobb örömük!
  • PiszkosFred
    #2347
    Workshopok ilyenek PVE szerveren is - fel is hivja ra a figyelmedet a jatek, amikor el akarod foglalni.
  • Norbertboy
    #2346
    Sziasztok!

    PVE módban játszom és rendszeresen a 100+os játékosok megtámadnak, (20-as vagyok) főleg a workshop-ot. Mit lehet tenni reportoltam, de nem tudom van valami értelme... Egyáltalán miért lehet PVE-ben sebezni? Tippeket van valami?
  • Paradoxon74
    #2345
    Szerintetek azt meg lehet nézni, hogy milyen plan-eket ismerek? Tudom, 'known' előjel, de engem most a megtanultak listája érdekelne - már ha van ilyen...
  • Paradoxon74
    #2344
    Olvasni ilyenről még nem olvastam - de ez szinttől is függ, meg a fegyverek kajálnak sokat be.
  • Ryder62
    #2343
    Hi,

    Budget növelésről van hír?

    A kuckómat még nem építettem be, de már megtelt a budget.
  • Paradoxon74
    #2342
    Újabb bugfix csomag érkezikhamarosan

    Patch 13
  • Kroki105
    #2341
    Hát nem ilyet akartam otthonra, de egye fene
  • Kroki105
    #2340
    Tegnap csináltam el az 500ból 200at. (mondjuk az csak 1 veszteség körül van) De akkor tartogatom.
    Kipróbáltam az oldalágyút, ehhez képest az alap elöltöltős muskéta egy fegyvercsoda. Kezdtem azzal, hogy kinyírtam vele magam, mert megtámadott három szúnyog, én meg nagy serényen az elém állóba küldtem egy löketet, és robbant. (De ahogy olvastam utána, a robbanást nem lehet rajta fejleszteni, nem hat rá a kártya? A heavy gunból beraktam 6 csillagot, sajna csak 6os az str-em.) Mindegy, mert utána nekimentem a 68as mutiknak. Egy sziklán álltam, körbe kellett kerüljön a kalapácsos zöld legény, addig leadtam rá vagy 4-5 lövést fejre (ha már +50% végtagsebzésünk van(lehet lábra kellett volna ) kb meg se mozdult a hp ja. (de talált!). Aztán elért, és egy kloffolandó rántotthúst láthatott maga előtt. Kénytelen voltam cserélni a puskámra hogy meg ne haljak.
    S akkor a golyók súlyáról ne is beszéljünk, meg a minden lövés után töltésről se.
    Szóval ez a fegyver kuka, bárcsak egy handmade kapta volna ezeket a statokat.
  • Paradoxon74
    #2339
    Aug 29-Szept 2 megint Purveyor leárazás, -25% a vén szatyornál a szajré
  • PiszkosFred
    #2338
    Igen, "insectnek" szamit szerencsere a mirelurk, igy aztan nagyon jol tud jonni :)
  • Kroki105
    #2337
    Ez a mirelurkra hat?
  • PiszkosFred
    #2336
    +Exterminator kartya es nem lesz gond odabenn.
  • Kroki105
    #2335
    Arra gondoltam felfedezés alatt, hogy a végén is te jössz rá, nem úgy hogy a hülyegyerek megmutatja neked.
    Még én se próbáltam az ágyút. Fejre marha nagyot csaphat, csak a pontossága aggasztó. Nem tudom van e hozzá mod, még én se szórakoztam ilyennel. Ami 100%, hogy a lőszersúlycsökkentő kártya kötelező hozzá. Ja, meg hogy milyen gyorsan töltöd újra, az is számít.
    Az a vicces, hogy lassan lvl 150, és ez volt az első normálisabb statos drop. És ez is egy rohadás ágyú.....

  • Paradoxon74
    #2334
    Van heavy gun skillem, mindharom (gatling szereti), meglatjuk mit hoz ki belole :)
  • Paradoxon74
    #2333
    Bege=vege
  • Paradoxon74
    #2332
    A felfedezes orome tegnap megvolt csak csuful kicsontoztak a nyeremeny megszerzese elott :D

    Szoval nekem spoiler nem volt benne - igaz, en vegig se neztem, a bege erdekelt, mit muvel (kb a 15. perctol). Es hogy van-e esely duoban letolni - nekem ez remenyt adott nem pedig elvett :)

    Agyut mem tudom, nekem az nagyon unszimpatikus de siman kiprobalhatjuk :) meg horgaszni probalok es felpimpelek egy raketavetot es kiegyeljuk a pofatlan korojat :D

  • Kroki105
    #2331
    Ezt inkább a móka miatt játszod, az egész f76ot. Mert a drop az kb 0.0000000000000000000000000000000000001%ban értelmes csak.
    Tegnap esett egy normál ágyú, 2shot broadsider, +50% limb damage. Abból ki lehet hozni valamit vajon? Az a 636 kártyákkal (ha van hozzá), picit nagyobb lesz remélhetőleg.

    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.08.23. 13:54:19
  • Kroki105
    #2330
    Ez csak elszarja a felfedezés örömét.
    Most hogy ezt néztem (oké, kíváncsi voltam a végére na) nem (lesz már) akkora élmény, mintha magadtól jönnél rá a megoldásra.
    Jó, persze, ez még korántsem jelent győzelmet, mert ügyetlenebb az lehetek (meg vagyok is).

    Mint amikor a gyerek nyafog, hogy ez a játék szaaar, ez annyira könnyű, ez semmi... Ja, közben elolvasta a leírását (ma már jutubot bámul), és az alapján letolta az egészet pikpak, miközben az lenne a lényeg, hogy maga jöjjön rá a mit és hogyanra.
    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.08.23. 13:40:22
  • Paradoxon74
    #2329
    És ő is PA-ban tolja

    Sebaj, nekiugrunk megint nemsokára - bár, ha a drop-ot nézed kérdőjeles az értelme :)
    Meg kell nézni, hány V94 armor darab kell egy-egy páncélhoz
  • Kroki105
    #2328
    Csak szerencséje volt...
  • Paradoxon74
    #2327
    Kroki, csirkék vagyunk b+, el kell ismernünk

    Solo Vault 94
    Utoljára szerkesztette: Paradoxon74, 2019.08.23. 12:19:36
  • Paradoxon74
    #2326
    Valami még csatlakozik hozzá, akár az emelet egésze is. A lépcső egy elég achilles-ínja az építkezésnek. Érdemes visszabontani az egész felső szintet... Ugye a felirat szerint az építmény egy része megközelíthetetlen lenne szerinte - de persze ez sok esetben csak a program szerint probléma, a valóságban nem :)
  • Ryder62
    #2325
    Sziasztok!

    Letörlöm a játékot mert már nem bírom a hülyeségeit, de mielött ezt megtenném hátha tudtok segíteni: miért nem enged törölni, scrappelni egy nyamvadt vaslépcsőt a játék? Azt írja "CANNOT REMOVE ITEM: PART OF THE STRUCTURE WOULD NOT BE ACCESSIBLE."

    Nem értem a problémáját, egy faház első emeletére, a padlóra tettem le egy vaslépcsőt. Átmenetileg gondoltam, hogy a tetején hozzáillesszek egy padlót majd így meg tudtam volna építeni a köv. szintet.
  • Paradoxon74
    #2324
    Hát, ez mókás volt

    A vége az nagyon beteg, hosszadalmas és fájdalmas halál volt, de legalább megnéztük. Ketten elég macerás a vége, szerintem szerzek egy rakétavetőt, hátha azzal a növény gyorsabban fonnyad.

    Maga a Vault 94 nagyon hangulatos, jól kigondolt hely, de az eddigi legkeményebb event helyszín (oké, SBQ kivételével, de az más). Kaja annyi van, hogy eladni nem bírod (100+ és nem szedtem fel mindent), de legalább a sütögetésből jön XP, ha már az event semmit nem ad
    Hogy ezt mégis miként gondolták napi 3x letolhatónak - oké, ezt tényleg csapatokra tervezték, de talán nem voltunk olyan lassúak és bő 1.5 óra volt így is...

    Jó lesz ez, de ha nem találunk ki valamit és/vagy nem jön plusz partytag, akkor sok babér nem terem :D
  • Kroki105
    #2323
    Jaj, spoilert is tartalmazhat, úgy olvasd, sry
  • Kroki105
    #2322
    Na megküzdöttem az új vaulttal. A végéig nem értem el, majd legközelebb. A reaktorkód beírása megállított.
    Kb 6-7 szer mentem le, ebből kétszer jutottam a reaktorig, egyszer meghótam, a többi server not responding vagy mi a szösz. Most ez másnál is előjön, vagy csak engem tisztel meg...?
    Azt kell mondjam, hogy tetszik. Jól is néz ki ez a dzsungeles dolog, és lopakodva egész jól tudtam haladni. Páncél nélkül, mert a nagyok úgy csinálják Mikor meghaltam, meglepett egy 3csillagos mirelurk king, de a következő fordulóban már számítottam rá. Ugye kidob halálkor, és restart, de legalább van tét. Meglepő, de annyira nem is húzott fel, bár az összes loot benn maradt, de ezt hiányoltam pár hsz-szel lejjebb. S mivel tetszett, kezdtem előről, daráltam a dögöket. Szinteket nem fogunk lépni odabent, minimális xp jön (hacsak a legvégén nem ad egy brutál xp mennyiséget), de arra ott az eventezés, vagy a repülőgenya.
    A reaktorindítás időre mókás volt, rohangálni a gombok közt, miközben halovány lila fingom nem volt mi merre. 3.-4. nekifutásra meglett úgy hogy előtte fölfedeztem centiről centire, és útvonaltervet is készítettem. Párszor felemlegettem a kitaláló kedves édesanyukáját, de így utólag elnézést kérnék tőle. Jó volt ez úgy ahogy van, végre nem csak agyatlan hent. Aztán jött a többi feladat is, míg végül elértem a kódbeíráshoz. Na itt megállt a tudomány, igaz hogy kinyomtattam az előzőleg a monitoron lévő számokat, de sajnos annyi eszem nem volt, hogy megkeressem a papírt az inventoryban. Így kódok nélkül föladtam, de legalább megmaradt a loot, meg a hús. Arra azért emlékeztem, hogy ezek a kódok ott voltak az egyik terminálon, na majd akkor még egyszer.
    Újrakezdtem, elértem a kódos terminálig. Fura volt, nem találtam a jelszót. Ez szerintem nagy pozitívum, random teszi a tárgyakat, nincs az hogy mindig ott van, és monoton. Jó, persze, ha 10.jére csinálod, már úgy is tudni fogod a helyeket. Beléptem a terminálba, és azt hittem hogy most aztán nagyon okos leszek, leírtam egy papírra (a saját kezemmel) a számokat. Ugye mondani sem kell, hogy nem fogadta el...... Mikor már pislákolt, hogy lessem meg a kinyomtatott papírt a megoldáshoz, akkor újra kellett volna keresni a computerdarabokat, kulcsokat, akkor sajna már lőtték a pizsit (vagyis én lőttem, és talált, mert beájultam az ágyba) Tetszett hogy nem ugyanazok a feladatok voltak a reaktor indításnál, mint elsőre. Vagy csak a sorrendet adta másként.
    Majd a következő nekifutásra.
    Így - ugyan a végét nem látva még - egész jó lett a vault, nekem tetszik. Mondjuk abban nem vagyok biztos hogy a keresgetős dolgokat nem fogják fix helyre rakni. Tuti hogy lesznek olyan hangok, hogy (kéretik affektáló hangon, hangosan felolvasni) "Jááááj de hát olyan unnnalmaaaas keresgélniiii!, úgyhogy várható az egyszerűsítés... De jó volt...
  • Kroki105
    #2321
    Csak belestem, elkezdtem Novice szinten, a ghoulok dőltek, borultak, 12xp darabja, valami csöveket kellett foltozgatni, ment is a dolog, aztán egy nagysikerű dc megállította a mókát.
    Kicsit elment a kedvem, de azért visszamentem a legnehezebb szinten, kipróbálni. Ghoulok kicsit keményebbek (xpjük ugyanannyi), de még így se szerették a fejeseket. A nehezítés az volt, hogy visszaszámolt a menet, nem tudom pontosan mit kellett csinálni, mert a ragyákat lőttem, mire megöltek volna, kidobott a vault, lejárt az idő.
    Egynek jó lesz ez is, ha nem dobál le...
  • Paradoxon74
    #2320
    Valaki tesztelte mar az ujdonsagokat?

    Mik az elso benyomasok?
  • Paradoxon74
    #2319
    En azt olvastam vhol, hogy a karizma fele szintu lenyekkel mukodik jo hatasfokkal, a tobbinel csak valami nagyon kis esellyel jon be az opcio is. De ez regen volt en meg sokat felejtek :)
  • Kroki105
    #2318
    Mit csinálok rosszul? Segítsetek légyszi!
    Olvastam hogy taminghez kell 6os karizma, kell az állatbarát kártya 3as, meg a suttogós 3as. Ez ok. Azt is olvastam, hogy random előforduló helyen kell nézni a szörnyeket. Az észak - keleti sarokban egy lezuhant helikoffernél vannak ilyenek, belogolok mindig más a szörny. De ezeknél is csak Pacify menü jelenik meg, ami működik is, de taming az nem. Mi lehet a baj?
    Találtam békát is, de az is csak a békítgetős dologig ment, meg albino halálkarmot, ugyanez.
  • Kroki105
    #2317
    Na igen, PA nélkül elég vérszegény a def. Nekem olyan 300 -250 - 80 körül. fiz, ener, rad. Ész nélkül nem is lehet rohangálni. Tegnap kerestem a békát, megláttam a fák közt valami fénylő izét, harcolt valami mással. (Neten néztem békaelőfordulási helyeket) Futottam nehogy béka legyen, és kinyírják. Normál esetben ugye nem rohanok be a közepébe (akkor még nem tudtam hogy min 6os karizma kell, 5 nem elég) Nem béka volt, egy fénylő halálkarom... pirosfejű korcsokat püfölt, de mikor előbukkantam, nekem is letekert egyet visszakézből. Instant halál volt. (És nem is ez volt az egészben a legelszomorítóbb, hanem hogy ott feküdt nem messze tőlem egy döglött fénylő óriásbreki is)
    Utoljára szerkesztette: Kroki105, 2019.08.18. 13:26:22
  • Kroki105
    #2316
    Mondjuk az igaz, ha ilyen bugosan még büntetgetnének is, már nem játszana senki.
    De a 8at lövésenként én sem értem, előtte jóval nagyobbakat kapott 150es fejeseket (ok, az se a legnagyobb, de mégse NYOLC!!!!). Tegnap, meg azelőtt meg 8ast. Semmi kártyát nem állítottam át. Le van szarva, egy csillagossal kevesebb, így is fuldoklok bennük. Ráadásul tuti hogy csak egy szájonvert sodrófát adna, tegnap is kétszer ezzel jutalmazott. De ki a hányatott, retkes jónyavaja megy ebben a szakadt játékban sodrófával? Mi a tökömnek van egyáltalán benne?

    Az lenne a kérdés, hogy tamingolni lehet e fénylő állatot? Én egy óriásbékát néztem ki, bár nem tudom találok e olyat magányosan. Elég komolyan néz ki, főleg hogy a mocsárban házamnál a fák alatt totál sötét van éjjel.
    Még kell 3 szint, hogy meglegyen a wasteland whisperer kártya, az állatbarátos már megvan.