• czihaki
    #10
    Lehet, sőt biztos, hogy fura az amit előbb írtam, de megtapasztaltam életem során az IDŐ nélküli Teret. S megtapasztaltam az IDŐnek a létezését illetve sebességének változását is. A Földünk belsejében a MAG előtti Üres-Térben nincs IDŐ. a felette folyamatossan felbomló izzó anyagvban a láva örvényekben nincs IDŐ- az utána következő kéregben viszont van IDŐ csupán kifelé haladva csak fokozatossan gyorsúl az IDŐ amig elnem éri a felszint ahol a normál IDŐ sebesség (Tér- feszültség) van. a Felhők magasságában gyorsúl az IDŐ egy keveset, de azon túl eltávolodva a Földtől viszont fokozatossan ismét csökken- vagy is,-- már a Holdon is lassabb lesz az IDŐ ami már szintén károssan fog hatni a szervezetre de félő hogy az idegrendszerre főleg. Amennyiben az űrhajó elhagyja a Földünk teljes energetikai kisugárzását, úgy fog lelassúlni majd attól tartok megszünni az IDŐ.--- Vagy is ez azt jelenti hogy a Mars csak egy hiú ábránd azt a büdös életben nem lesznek képessek "gyarmatositani"-- Csak az olyan bolygó alkalmas az élet számára, mint amilyen energetikailag a Föld! Vagy is energia szabadúlt fel benne amely áll egy pozitiv töltésű Fekete energiából amely a belsejében áramlik és onnan sugárzik ki mint gravitációs vonz erő. S van a MAGban a Fehér negativ töltésű energia amely kilép a Földből körbe öleli majd visszafordúl a Magba. A két energiának egymást kereszetző mozgása teremti meg a Tér-feszóültséget amit Einstein nagyon jól elképzelt, csak nem volt ideje befelyezni, mert meghalt szegény. A tudóskáink viszont nem tettek mást a gondolkodás helyett mint a MÉRT gravitáció számot helyezték be a megkezdett egyenletbe-- de magát az IDŐT mint létező Tér-feszültséget még a mai napig se határozták meg, épp ezért fogalmuk sincs arról, hogy az űrhajósokat a MARSi utra tulajdonképpen a halálba küldenék!!!