God of War 2018
  • Tinman #1009
    Már mások rég feltöltötték. Le vagyok maradva 1 hónappal, már kb. senkit nem érdekel, elavult stuff :-/

    Tény, hogy a harcrendszerrel vannak apró gondok, de szokható, alkalmazkodni lehet hozzá, a hülyeségeit meg el kell viselni. Pl.: Pont az előbb harcoltam egy nálam 2 szinttel erősebb Travelerrel. Nyilván levertem hamar, de többször is belenyaltam abba, hogy a játék gyakran nem ismeri a poise fogalmát. Ez dettó u.a. a hiba, amit a DaS 3-ban is csak cirka 3/4 év után javítgattak. Nevezetesen, hogy van egy brutál erős kombód, mondjuk egy maxra felfejlesztett rúna támadás és az enemyt mégsem hatja meg, mert amit elkezdett, azt be is fejezi! Ott csapod neki a baltát melee-be, szakad szét a fél világ, Kratos ordít, effektparádé, a mob animációs folyamata meg tudomást sem vesz róla, sőt közben indít egy támadást és leveszi az életerőd felét, mert te elgurulni nem tudsz! Védekezni nem tudsz! Tart az animációs fázisod, várd ki a végét. Lol. (Ők nyilván megtudnak szakítani, de legalábbis garantáltan megsebeznek, vagy azonnal meghalsz, míg visszafelé már nem működik.)