1053
God of War 2018
  • mikusmate
    #1013
    Hello. Ne a játék beállításaiban keresd, hanem a PS beállításaiban. System Settings > Sound and Screen > Display Area Settings
  • zizz21
    #1012
    Sziasztok! Most vettem PS4-et és elindítottam a God ofWart de a képernyő szélein maradt egy fekete csík, hol tudom beállítani a felbontást vagy magát a képernyőt, hogy kitöltse az egészet? Gondolom valamit kihagyhattam, amikor először konfiguráltam. Előre is köszi!
  • Tinman #1011
    Most már nem először veszem észre, hogy néha az R1-re nem reagál, áll ott mint lófax a lakodalomba, pajzsa offon... ahogy néha a kör->nyomva tartás se okés. Utóbbi esetben ordítok a képernyőre, hogy bazdmeg nyomom, hát nyomom hát miért nem végzed már ki??? Közben meg ütik a hátam 5-en. Haltam meg már emiatt nem is 1x. Vannak gondok. (ValkÚR azért 2.-ra hardon lement, elsőre is meglett volna, de alábecsültem.)
  • Ulthanito
    #1010
    Engem nagyon is érdekel, szívesen nézem, ha más ügyes, miközben játszik..
  • Tinman #1009
    Már mások rég feltöltötték. Le vagyok maradva 1 hónappal, már kb. senkit nem érdekel, elavult stuff :-/

    Tény, hogy a harcrendszerrel vannak apró gondok, de szokható, alkalmazkodni lehet hozzá, a hülyeségeit meg el kell viselni. Pl.: Pont az előbb harcoltam egy nálam 2 szinttel erősebb Travelerrel. Nyilván levertem hamar, de többször is belenyaltam abba, hogy a játék gyakran nem ismeri a poise fogalmát. Ez dettó u.a. a hiba, amit a DaS 3-ban is csak cirka 3/4 év után javítgattak. Nevezetesen, hogy van egy brutál erős kombód, mondjuk egy maxra felfejlesztett rúna támadás és az enemyt mégsem hatja meg, mert amit elkezdett, azt be is fejezi! Ott csapod neki a baltát melee-be, szakad szét a fél világ, Kratos ordít, effektparádé, a mob animációs folyamata meg tudomást sem vesz róla, sőt közben indít egy támadást és leveszi az életerőd felét, mert te elgurulni nem tudsz! Védekezni nem tudsz! Tart az animációs fázisod, várd ki a végét. Lol. (Ők nyilván megtudnak szakítani, de legalábbis garantáltan megsebeznek, vagy azonnal meghalsz, míg visszafelé már nem működik.)
  • Ulthanito
    #1008
    Amugy meg nem arra irtam, hanem a Dasra, Bb-re, Halora, es anugy a jatekokra altalaban. Amiket o hozott fel peldanak.
  • Ulthanito
    #1007
    Várjuk a videót a “kellemes” nehézségi fokon történő játékodról sok szeretettel..
  • Tinman #1006
    Próbáld meg a saját irományod értelmezni:

    "Ja, igen, baromira nagy élmény 50-szer meghalni, és arra emlékezni, hogy mennyit szoptál egy adott helyen. Nekem meg attól lesz sikerélményem, hogy odamegyek, és leverek elsőre mindenkit. Eszem ágában sincs olyan játékokban, ahol van választási lehetőség, szopatni magam."

    Ezt Gabe18-nak egyértelműen a GoW-ra írtad, ami ON topik, a W3 meg pl. kicsit sem.
  • Ulthanito
    #1005
    Annyira nem nyilván, mert a Witcher 3-as hozzászólásomra reagáltál.
  • Tinman #1004
    A Sakkmester 3-ról.

    (Nyilván a GoW-ról.)
    Utoljára szerkesztette: Tinman, 2018.05.31. 14:41:26
  • Ulthanito
    #1003
    Te most melyik játékról beszélsz?
  • Tinman #1002
    Hardon kezdtem el, semmit nem tudtam róla, teljesen kellemes a kihívás. Néha túl könnyűnek is tűnik, mert minden sarokba benézek, mindent felszedek, mindent felhúzok, így is tele vagyok XP-vel + ezüsttel.

    Pont tegnap voltam egy helyen, egy kicsit korán érkezhettem oda, mert 3. szintűnek ír, 3 db. LVL7-et tolt az arcomba, meg se tudtak ütni :-D
  • Ulthanito
    #1001
    Ja, igen, baromira nagy élmény 50-szer meghalni, és arra emlékezni, hogy mennyit szoptál egy adott helyen. Nekem meg attól lesz sikerélményem, hogy odamegyek, és leverek elsőre mindenkit. Eszem ágában sincs olyan játékokban, ahol van választási lehetőség, szopatni magam.

    Most, hogy újrakezdtem a Witcher GOTY-t X1X-en, normálon kezdetem el a játékot, mint a korábbi két végigjátszásban is, majd egyszer felbosszantott valami köcsög nekker, s visszavettem a legkönnyebbre. Azóta fluidan haladok és élvezem a játékot, pontosan ezért kezdtem el X-en újra! Hogy kapjak egy ilyen élményt.
  • Moby
    #1000
    De má' minek szponzorálna videójátékot az nvidia? Attól jobban mennek majd a bányászgépek, vagy mi? :)
  • Tinman #999
    Na ezzel teljesen egyet tudok érteni.
  • ppista
    #998
    Vaaagy, az Intel-nek, és az nVidia-nak kellene Gow szintű játékokat pc-re szponzorálniuk, hamár a pofátlanul túlárazott cuccaikból gyennyesre keresték magukat. Így mindenki jól járna. Főleg a konzolos fejlesztők, akiknek megmaradna így legalább a hajuk, és a maradék sem őszülne meg az állandó anyázástól, amit a júzerektől kapna, mert az ő konfigurációjukon nem akar működni valamiért.
  • Tinman #997
    Abs. lenne tökéletes megoldás: Dobják ki PC-re IS.
  • ppista
    #996
    Ha lett is volna, akkor valószínűleg három részre lett volna szabdalva, és lehet a régi formulát eröltetik.
  • ppista
    #995
    Már írtam párszor, hogy nincs tökéletes megoldás. Számomra a PS4 a kisebbik rossz választás, neked meg nem.
  • Moby
    #994
    Semmilyen formában nem jelent volna meg. A sonyn kívül nincs ma olyan, aki ilyen játékot elkészítését finanszírozná.
  • Tinman #993
    Igen, nagy szerencse, hogy azért kell tartanunk egy brutálisan zajos, elavult hardvert, hogy azon egy olyan kiváló játékkal játszhassunk, ami összefossa magát full hd-ben.
  • ppista
    #992
    Isteni szerencse, hogy a Sony-é ez a csapat, különben sose játszottam volna vele ha pc-re jön. Valószínűleg nem is ilyen formában jelent volna meg akkor.
  • Tinman #991
    Igen, az megoldotta szerencsére.

    Azért tudnék mit javítani a játékon, az hótziher... főleg techno terén (pop-up gond is van). PC-re kellett volna ez :-/
  • Seth
    #990
    Boykottálta a játékot.....érted?.....boy..,haha
    Amúgy restart segített?
  • Tinman #989
    Beragadt a cowboy...

  • tomi890125
    #988
    Áztábüdös.... betyár az biztos
  • Gabe18
    #987
    Jó hát itt már egy elhamarkodott szóra van kiélezve az egész vita, úgyhogy erről ennyit részemről...
  • Moby
    #986
    Óriási élmény és emlék lehet megutálni egy játékot :D
    Remélem én nem fogok ennyire "élvezni" semmit. Másoknak sem feltétlenül tanácsolnám.
  • Gabe18
    #985
    Ha neked igy jó, csináld így.
    Én élvezem a kihívást sok játékban (DS-ek, Bloodborn, összes HALO játék Legendary-n) , és nem egy óriási élmény és emlék marad így mikor sikerül túljutni rajta. Nem azért mert egy táblát akasztok a nyakamba és azután úgy járok hogy mindenki lássa, hanem mert nekem sikerélmény.
    De ebben benne van hogy van amikor nem sikerül, mint most. Vagy majd csak valamikor sokadjára sikerül, ha épp olyanom lesz és nekimegyek majd újra.

    Mások azt élvezik ha kimaxolnak egy játékot, és az utolsó kis vacakért is elmennek pl. egy Far Cry-ban a térkép másik oldalára, hogy meglegyen. Na én pl. ilyenbe sose vágnék bele.
  • darkSectorxxx #984
    Pontosan így van egy szép videó mögött sokszor brutális meló van.

    Olyanez mint amikor a sok kezdő stream-er mondja hogy, "háde befutott a józska is meg a gyurka is".

    Csak azt nem látják milyen áron, és a youtube-on azokat nem látják, akik sokkal többen vannak mert bebuktak.
    A youtube-on csak azokat látják példaként, akiknek sikerült, azt azt hiszik minden 2 ember megélhet majd ebből. :)
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2018.05.18. 14:30:14
  • darkSectorxxx #983
    Ha lesz kedvem akkor igen, minden tanulható, csak akarat kérdése.
  • Moby
    #982
    Ha jól láttam már 25-én volt fent neki Sigrun harcról videója. Szal simán lehet, hogy vagy 2 hétig semmi mást nem csinált egész nap, mint ezt gyakorolta. Lehet neki ebben az egy harcban 100 órája. Így én sem fogok, mert nem teszek 100 órát egy harcba, meg nem is vagyokügyes, szal ez ne frusztráljon. Állítsd be arra a nehézségre, ami az általad vállalható keretek között racionálisan leküzdhető, és élvezd a játékot.
  • Ulthanito
    #981
    "Ahogy ez a csávó játszik, úgy én sose fogok."

    De Darky igen!
  • Ulthanito
    #980
    Hát akkor szopjál, ha ez általad kedvelt időtöltés.

    Engem már nem érdekel semmilyen játékban ez: ha adott pillanatban úgy érzem, hogy valami nem megy, és tudom, hogy nem akarok baszakodni vele, inkább visszaveszem a nehézséget.

    Pont két nappal ezelőtt voltam így, hogy a wolfi 2-ben az egyik legmasszívabb résznél a játékban visszavettem can i play daddy-re a nehézséget, miután vagy ötször elhullottam ugyanott. Egyszerűen nem volt kedvem baszakodni vele. Kevesebb lettem? Nem. Rosszabb ember? Nem.

    Kinek akarsz megfelelni?
  • Gabe18
    #979
    Már ne haragudj, de amikor ezen a videón 2.50-nél elnyomja az ugró támadását, abba te hogy vágod a fejszét bele? A játékos is csak oldalra gurulni tud.

    De szerintem nyugodtan továbbléphetünk. Ahogy ez a csávó játszik, úgy én sose fogok. Meg Challange-en se fogom ezt a boss-t lenyomni. Van ez igy. Kicsit délután felidegelt, de már semmi gond.
  • Moby
    #978
    Amikor rádugrik, azt is úgy kezdi, hogy felemelkedik. Ha belebaszod a fejszét nem ugrik sehova. Stimt?
    Sigrun, lvl1, Give me God OF War, No Damage. Nézi, tanul. Eddig úgyis az volt a baj, hogy nem fejlődtél semmit. Most tudsz. olcsón.
  • Gabe18
    #977
    Nem arról beszélek, hanem mikor rád ugrik.
    Ott neked megmozdulni is alig van időd...
  • Moby
    #976
    Hát izé...felemelkedik a földtől, és belebaszod a fejszét. Azonnal megszakítja a támadást.
  • Moby
    #975
    Az aztán hatalmas csalás, hogy úgy csinálod meg, ahogy bírod :D
    Demegértem, igazad van. Ne csalj,. Inkább utáld meg a játékot. Az azért mégiscsak jobb, mint CSALNI :P
    Utoljára szerkesztette: Moby, 2018.05.17. 23:37:12
  • Gabe18
    #974
    Igen, csak mondjuk az előzőek 3-4 támadást variáltak, ez meg vagy 13-at. Ráadásul pl. ott az egyik legmoslékabb támadása mikor a levegőből rád zuhan és tapos. A sima valkűrök ennél előtte beordították azt a "Valhalla!!" kiáltásukat, és úgy pont annyival volt több időd lereagálni ami nekem még belefért. De igy hogy simán csak ugrik, 10-ből 8x tuti beszopom.