• defiant9
    #480
    "Azért ezt nehéz másként érteni, minthogy az idézet írója óvodás szellemi szintűnek tart, mert istenhívő vagyok"
    Erre te azt válaszolnád: "skandallum, prekoncepció, idézd be hogy hol írtam én ilyet"
    Valójában máshogy kellene ugyanis nem azért kaptad mert valamilyen álláspontot képviselsz hanem azért ahogy. Óvodás szintű logika, a válaszok elől kamu indokkal elsunnyogás, repetitív mantrázás ami jellemezte a hozzászólásaid.

    "Tudod, ez színtiszta náci tempó. Letagadhatod, elmismásolhatod, de ezt már csak egy nagyon kis lépés választja el a gázkamrától."
    Te beteg vagy? Az hogy vitaképtelennek nyilvánítalak fényévekre van attól hogy gázkamrába küldjelek.

    "zuhanó repülőn mit tennél..."
    Ismerem a tételt hogy ott nincsenek ateisták, ez azonban eleve hibás mert vannak, másrészt nem fed fel mást mint az elme működését, ha nem maradt más kiút akkor az utolsó hajszálba is belekapaszkodunk ami a menekülést jelentheti. Ha nincsenek tehetetlen ülő helyzetbe kényszerítve az emberek, hanem lehetőségük van sikongatva menekülni akkor egyáltalán nem agyalnak istenen, hanem menekülnek.