• Kancsalborz
    #598
    Hűha, neked is átjött a lényeg látom és mindjárt magadra veszed, megpróbálom neked elmagyarázni hátha sikerül : Azzal nincs is bajom ha valaki "gamerkedik" szabadidejében, én is teszem, nem véletlenül beszélünk itt, de hadd tegyem már fel én is a kérdést vén " kommersz oppirtunistaként" -hogy magamat idézzem- mikor valaki azt írja lazán hogy : " mindenki annyit tudna játszani amennyit akar" hpgy azt mégis hogy a faszba érti, mert én odaadom az "időbeosztásom, meg elmondom mik a dolgaim, azt ha megoldod nekem hogy annyit játtszak amennyit akarok, fizetem a neted életed végéig...XD
    Érted az iróniát, mert ezzel nem feletted vagy más "gamer" felett ítélkezem, csak elcsodálkozom azokon akik csodálkoznak azon, hogy vannan olyanok akiknél a dolog "kissé bonyolultabban" működik...XD
    Mert ilyenkor van egy olyan érzése az embernek mikor visszakérdez -hogy mégis hogyan, és meglepődnek, vagy megsértődnek - mintha nekünk kellene elnézést kérni mert a kis kommersz életünkben mint család, gyerek, munka, egyebek nincs bármennyi időnk... :)

    Röviden : mert ez egy hülye általánosító felvetés. És a legtöbb embernek kurvára nincs akármennyi ideje...