• Synchronous
    #535
    "nem 25 alatt veszi észre 24-kell minimum hogy mozgóképnek lássuk"

    Nem kurvára mindegy, hogy 24 vagy 25 alatt veszi észre? Van olyan témával foglalkozó irodalom, ahol 25-öt írnak. Ebbe belekötni már tényleg csak fingreszelés.


    "de az nem azt jelenti hogy a szemed ne érezne különbséget 25 és 60 között."

    Megint a szövegértelmezés problémája... a 25 fps FELETTI értékek különbségéről beszéltem, (40,50,60), nem a 25 és a 60 közötti különbségről...


    "Ha 50 alá megy valami tartósan akkor már élvezhetetlen az egész"

    Ne vicceljél már... ha pl. tartósan 48 fps-el fut egy játék, akkor ettől élvezhetetlen lesz? Mondj még ilyen stand up comedy-be illő poénokat, röhögni szeretnék.


    "1997 óta játszom játékokkal, olyan szar gépem volt hogy a delta force 1-et 8 fps-el vittem végig (kb mert akkor még azt se tudtam mi az), ami 15-el ment az már megváltás volt, a 25 fps az nem más mint mazohizmus."

    Értsd már meg, hogy a 25 fps-t a határérték példájaként hoztam fel... nem azt írtam, hogy nekem annyival fut. És akkor mi van ha 97 óta játszol játékokkal? Én meg 1992-ben kaptam az első PC-met. Lehet itt pöcsöt méregetni, de a lényegi kérdést tekintve nem vagyunk vele előrébb.