• Danecay
    #522
    Nem tudom, Neked valami nagyon jó RX580-asod lehet, vagy nem egyforma játékokkal játszunk :) Az 1440p és a 144Hz kicsit erősnek tűnik. Nálam pl. a 4,5 éves szintén Ubis Ghost Recon: Wildlands, inkább a stabil 50 FPS-t produkálja, de néha akár ez alá is beesik 1440x900-ban is, közepes-magas vegyes beállítások mellett, nem, hogy 2K-ban 144Hz. Egy Fortnite, vagy hasonszőrű játékról még el tudom esetleg képzelni, hogy így fusson egy ilyen VGA-n, de egy élethűbb megjelenítésre törekvő játéknál már kevésbe. Jó kis kártya ez, nem mondom, hogy nem, de annyira azért nem :) Nekem egy Sapphire Nitro+ példányom van egyébként, egy AMD RYZEN 5 2600X procival, és 16GB 3200MHz-es memóriákkal megtámogatva.
    Felbontást mivel szoktál skálázni 4K-ra, ez az AMD FidelityFX Super Resolution elérhető már egyébként, és ha igen milyen játékoknál, vagy pl. a SAPPHIRE TriXX-et használod erre a célra? Bár utóbbi használata esetén is a 4K-ra való felskálázáshoz, 3264x1836-os felbontást kell jetékon belül beállítani, ami kapásból több még az 1440p-s felbontástól is, amit eleve kétkedve fogadok :)

    Utoljára szerkesztette: Danecay, 2021.09.08. 13:33:31