Scum
  • Normen76
    #152
    Ez is elég jó cucc, gondolom szépen fogják fejlesztgetni majd a jövőben.

    Hihetetlen amúgy milyen dolgok tudnak megtörténni. Előző nap kiloggoltam egy bunkerben, kacskaringós járatok végén egy budiban, egy "box" ajtaja mögött, a csészén ácsorogva (Tudjátok.. :) "Az egész világ egy nagy vécécsésze". Szal másnap beloggolok, és amint betölt a képernyű már jön is egy muksó a sloziba és éppen az én ajtóm előtt áll meg AK val, az ajtóra célozva. Kilátszott a fejem búbja, nyilván tudta hogy itt vagyok. De mi esély van arra, hogy az egész hatalmas bunbkerban, pont a budiban van amikor beloggolok, ahol semmi loot nincs kb. Volt egy Shotim, azon vacilláltam én nyissam az ajtót vagy megvárjam míg ő. Végül nyitottam én, egyszerre kezdtünk el tüzelni, ő AK val tolta a sorozatot én Shotival lőttem és 50% HP val én maradtam talpon :). Riot mellény és sisak volt rajtam, rajta meg az a mellény amibe van 8 slot pakolni való hely. Jobban jártam a Riot-al :). Elég jó lootja volt. Aztán elindultam kifelé, hallom lövöldöz a robot valakire, a kijárat előtt bevártam az új tagot. Az a durva h lándzsával jött, de jól fejbevert vagy 3-4 szer mire kilőttem a cipőjéből, belelőttem vagy 4-5 shoti lőszert. Jól mozgott alig találtam el, közben a fejem püfölte a lándzsával. Ezúttal is jól látható volt eltűnés és teleportálás nélkül a palyer, szal ez a szerver egész jó tényleg. A sztorihoz hozzátartozik, hogy kifelé menet agyig pakolva lőszerrel, fegyverrel, cuccal, gyógyszerrel, kajával... Mondom, no a robot háttal van simán kiszaladok a kerítésen túl... hát nem :) Leradírozott és újra gatyában éledtem a térkép másik sarkában :D. Sajnos nem volt csak 45 pontom, így nem tudtam az adott zónában éledni :). Valahogy mintha jobban céloznának a robotok az elmúlt 2 napban.
    Utoljára szerkesztette: Normen76, 2018.09.07. 09:24:11