Ha vannak idegen lények, UFO-k, földönkívüliek - nevezzük is őket akárhogyan - mi emberek miben vagyunk messzemenően jobbak náluk? Gondolok itt leginkább képességekre és adottságokra.
  • Irasidus
    #1052
    Nem nekem kell igaznak lennie, a vitában soha nem a másik ember megítélése a tét, hanem a vita tárgya. De nem én tehetek róla a nincs igazad, én csak olyankor írok, ha valami téves, tudománytalan dolgot olvasok. Szóval, a lényeg, hogy állítottál valamit, és ahelyett, hogy azzal foglalkoznánk, ilyen retorikai kérdést csinálsz a dologból, meg kompetenciákról évődsz, és a végén engem vádolsz azzal, én dobtam be ezt a tekintélyelvű érvelést. Hát nem! Van a mondandómnak tartalma is. Az meg vicc, hogy még mindig ahelyett, hogy eljönnél, blöfföléssel vádolsz. Te tudod, mennyit vagy hajlandó megtenni, de úgy látom semmit, és nem csak az én kompetenciám ügyében, hanem úgy semmiben nem vagy hajlandó többet megtudni, csak személyeskedsz, és retorikai kérdést csinálsz egyszerűen megvitatható dolgokból. Ez borzalmas, és tényleg jó kérdés, ha nem vagy hajlandó a tudásért semmit tenni, hogyan lehet téged meggyőzni? Sehogy, de ez a te lustaságod, amit nehogy már rámerjél, légyszíves!