Ha vannak idegen lények, UFO-k, földönkívüliek - nevezzük is őket akárhogyan - mi emberek miben vagyunk messzemenően jobbak náluk? Gondolok itt leginkább képességekre és adottságokra.
  • maki85
    #1046
    Pedig szerintem elég világos volt, sőt bizonyos értelemben még válaszoltál is rá:)))
    A Marsot mint egy lehetséges példát hoztam fel, így tehát természetes, hogy ez az egész univerzumra vonatkozik.
    De akár a Titánt is említhettem volna, amin egyes tudósok szerint sokkal jobban lehetséges az élet mint a Marson.

    "nincs meg hozzá a kellő előképzettséged."
    Igaz, nagyon igaz, de az is, hogy neked sincs.
    Ha most erre azt állítod, hogy de, akkor én válaszul, hogy csillagász vagyok.
    Nos melyikünk füllent???, már csak azért is, hogy "mindkettőnknek igaza legyen".
    A régi reklámmal élve, ez a topic nem jöhetett volna létre, ha nem lennének fantáziadús emberek.
    Természetesen ebbe nem tartoznak bele azok akik a hibbantság határát is átlépve bizonygatják hülyeségeiket.
    Ők egy másik kategória.

    A modern világ pedig viszonylagos. Ősemberi szinten az ő világa akkor modern volt, a maihoz ezer évvel későbbi szintén az lesz.