• tomboy013
    #15
    A WP marketing költségei egyenlők voltak a nullával az elmúlt 7 évben, meg is lett az eredménye...
    A mai világban a marketinggel bármit el lehet adni: lásd iPhone.
    Nulla testreszabhatóság, kategóriájához képest gyenge anyaghasználat (foltokban kopó, hajló fémház, 1 hét alatt karcosodó kijelző stb.) és egyre insrabilabb szoftver mellé, ráadásul itt is mesterségesen lassítják a telókat a frissítéseknek hála. Az itunes-t képtelenek elfelejteni. 2017 van basszus és még mindig erőltetik azt a szart. Tökéletes pénzgyártó eszközök az Apple számára és a sok idióta meg védi is őket :D Az iSheep kifejezés nem véletlenül született meg. Persze tök jó annak aki szarik rá mit vesz mert tele van pénzzel és közösségi dolgokra használja, de ne mondjuk már hogy magasabb szinten áll az androidtól mert agyfaszt kapok az ilyen baromságoktól (Egyedül az i eszközök közötti szinkronizáció a pozitivitás de kb ennyi). A fenti tapasztalataimat telefon szervizes mellett szereztem. Akartam egy 6S-t tavaly főtelóm mellé tesztelni, de amiket tapasztaltam a kezeim között átfutó iphone-okkal kapcsolatban(iphone4-7-ig), az megdöbbentett. Ipari hulladékok, egy kezdő kínai gyártó is minőségibb telókat rak le az asztalra. Lehet ezzel vitatkozni csak felesleges. A szeriahibák is magukért beszélnek( kopó, hajló ház, kijelző tönkremenés, hidegre kipurcanó akksik stb. stb.) És ezeket nevezi valaki minőséginek.... Jézusom....
    Utoljára szerkesztette: tomboy013, 2017.07.02. 18:34:05