Metro Exodus
  • Dency
    #250
    Én is 2x végigtoltam mert először rossz befejezést kaptam. Lényeg a lényeg hogy bizonyos embereket megkell mentened (Duke,Damir,Alyosha). Mert ők meghalhatnak a küldetés során és ugyebár a végén szükség van sok emberre.
    Duke(volga):
    Melléküldetések: Találd meg a gitárt, és teddy macit.
    Mikor elkell lopni a hajót akkor ne ölj meg senkit, csak knockold őket tehát lopakodni kell. Én egyszerűen végigszaladtam az egészen, 1-2 lövést kaptam be csak. Aztán mikor felmásztok duke-al az erődítményre szintén lopakodj ne ölj meg senkit, jobb oldalt szépen végig lehet menni.
    Damir(caspian):
    Első küldetésnél mikor a kocsiért mész, rád fog ugrani csávó, őt ne öld meg szintén csak knockold (E-vel).
    Mikor a föld alatti részre érsz, akkor mondja a csaj hogy keresd meg neki a muterja fényképét, ezt is teljesítsd.
    Mellékküldetéseknél lesznek bezárva szolgák a ketrecekbe őket ki lehet szabadítni, valamint ügyelj rá hogy ne ölj meg egyet sem.
    Lesznek olyan részek is ahol szolgák szaladnak rád vascsővel, ezeket nem lehet knockolni legalábbis nem dobja fel a menüt hogy Q vagy E. Én akik rámlőttek azt simán lelőttem, így is jó befejezést kaptam.
    Alyosha(taiga):
    Ez az erdős rész, itt ugye az erdő "gyermekeit" nem szabad megölni. Amikor majd a bázishoz érsz én a földön maradtam végig, először bal oldalt elmentem a kapuig gugolva, nem vesznek észre. Kapunál vigyázz mert van 1 dinamit elrejtve én először beszoptam és felrobbantam. Ugye közel mész és kitudod szedni E-vel. Utána jobb oldalt végig mész , majd kicsit balra nézel és lesz 1 létra felfele a toronyhoz, felmászol itt lesz 1 őr kiütöd, tovább mész jobbra ahol majd a zipline lesz, ott is lesz 1 őr kiütöd. Lecsúszol a vezetéken, ott szintén jobbra mész felmászol 2 őr lesz kiütöd őket és ennyi. Elvileg mikor majd a csónakot kell elkötni akkor is lopakodnod kell és csak kiütni az embereket.

    A Volga , Caspian, Taiga fejezeteknek van jó és rossz befejezése.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Volga:
    Jó: Duke-al együtt leugrotok a vonat tetejére, így megmenekül.
    Rossz: Duke-ot lelövik és nem tud leugrani a vonatra.
    Caspian:
    Jó: Damir veled tart, lecsúszik a kötélen mielőtt felrobbanna az erődítmény.
    Rossz: Damir nem tart veled mikor lecsúszol a kötélen, ott marad az erődítményen.
    Taiga:
    Jó: Alyosha-val átcsúsztok a kötélen a vonathoz nem nyitnak tüzet az erdő "gyermekei" így megmenekül.
    Rossz: Mikor átcsúsztok a kötélen, akkor tüzet nyitnak rátok és Alyosha-t eltalálják.

    Tehát innen tudod hogy egy fejezetet hogyan fejezted be, és ha esetleg nem sikerül akkor azt a fejezetet kezdd újra.
    Egyébként ez a videó a segítségedre lesz:


    Utoljára szerkesztette: Dency, 2019.03.16. 17:11:10