Assassin's Creed: Origins
  • Rony94
    #239
    "Illetve ami feltűnt, hogy ebben a játékban tényleg reális hatása van annak, amikor napszak váltás történik. Az élet ilyenkor mintha megállna kicsit Egyiptomban. Hogy aztán másnap minden induljon elölről. Az elvégzendő feladatok szempontjából sem mindegy, hogy este vagy nappal van e."

    Na jó, ez azért nem új keletű dolog. Már a Gothic 1-ben (2001) volt napszak változás és éjszaka ott sem tudtál a legtöbb NPC-vel beszélni, mert a házukban aludtak.


    "Nem megy 500 program a háttérben? Nekem i5 4590, 8GB RAM és egy GTX 1060 (6GB), és ultrán nagyon faszán megy 1080p-n. Most azt nem tudom, fps-ben pontosan mennyi, de bőségesen 30 fölött (szerintem 40-45 minimum), az nekem általában még bassza a szemem. Annyi, hogy tesselation nem ultra, meg AA mediumra véve, mert azt mondták, hogy ezek esznek sokat, minden más az ultra beállításon hagyva."

    Ne haragudj, de PC-n ez a 40-45 fps nem számít túlzottan jónak. A 30 fps csúnyán mondva a 'konzol parasztoknak' van. Mi azért vagyunk PC-sek hogy 1080p-ben, 1440p-ben, illetve 4K-ban játszunk fix 60 fps-el. Majd ha 60 fps-el fut mindenhol és esetleg leesik maximum 55-re, akkor mondhatjuk hogy jól fut. Egyelőre eléggé kaki az optimalizálás, főleg hogy a processzort nagyon durván kihasználja, ami nem teljesen normális.
    Utoljára szerkesztette: Rony94, 2017.10.30. 10:19:25