Assassin's Creed: Origins
  • Flyingparadise
    #1376
    Értem. De. Most azt mondom, hogy az én képességemhez egy nightmrere illik 200% élettel. Slussz. Nincs semmilyen múltam szóval sajnos nincs benne a kezembe mert nighmeren úgy játszani mint ahogy azt egy két demóba látja az ember le a kalappal.. Bár ezt szigorúan lándzsára próbáltam ki ma ami a legnehezebb fegyver szerintem. A controller és a keyboard meg mindegyiknek van erőssége meg hátránya egyik ezért jobb másik azért rosszabb. Pld contollerrel könnyebb helyezkedni sokkal mint aswd akkor ugye egérrel szerintem szórakoztatóbb az íj. stb.. A nagy ütés bevitele is sokkal könnyebb billentyűzettel ha egérgombra rakod. és külön van a shift től a mászást meg másik egérgombra kell rakni szerintem mert az alt az nagyon nyomorék.. AZ elugrás gomb is jobb space-en szerintem. Rezgés szórakoztatóbb... SZóval nem csoda, hogy megy a vita. Speciel Nekem most fogalmam sincs mivel toljam szerintem maradok kontrollernél és ha nem ad pontokat akkor belövöm magam hardcore-ra. Nem jó ez az elfutkározós játékstílus Az a jó ha 4-5 embert elugrásással hárítással stb el tud intézni az ember ezért mondtam a több életet mert így egy szúrás azt végem.