1486
Assassin's Creed: Origins
  • MerlinW
    #1406
    Jah, teljesen mindegy hol veszed.
  • NeoMaN
    #1405
    Üdv!
    Megvenném a játékot, de látom, hogy EA Originen jóval olcsóbb mint Ubi Uplayen. Hogy kerül ez egyátalán Originre???? Mindegy hol veszem?
  • MerlinW
    #1404
    AC3-hoz a Washington-os sztori jópofa, megéri, ha tetszett az alapjáték. Syndicate hasfelmetszős DLC-je is jó, Unity-é közepes, kihagyható, Origins-hez feltétlenül érdemes. A többi részhez csak multiplayer cuccok és lópáncélok voltak, azokkal nem érdemes foglalkozni.
  • Apa27
    #1403
    Érdemes mevenni a DLC-ket a játékokhoz?
  • Apa27
    #1402
    Köszönöm, így most már mindent értek. Szerintetek a magyarítás a steam-es játékoknál működik? Van olyan magyar nyelvű oldal ahol az AC-knál meg lehet tekinteni a pályák térképeit? :)
  • MerlinW
    #1401
    Magyarul mind a hármat meg kell venned, mind a 3 különálló teljesértékű játék.
  • Czobi
    #1400
    Mindegyik külön, önálló játék, nem kell egyik sem a másikhoz, egyik sem DLC.
  • Apa27
    #1399
    Köszönöm a választ egyszer értem amit írtál és köszönöm még egyszer, de lehet, hogy én nem voltam teljesen egyértelmű... Meg kell nekem vennem az Assassin's Creed II-őt ahhoz, hogy én a Brotherhood-al tudjak játszani? Szóval az AC II az egyfajta alapjáték és a Brotherhood csak kiegészítő a trilógiában, vagy az egy teljesen különálló rész amihez nem kell az alapjátékot megvásárolni?
  • Czobi
    #1398
    A Discoveryhez nem tudok hozzászólni, de az csak Nintendo DS-re és iOS-re jelent meg, szóval nem tudom, hogy mi köze a többihez.
    Viszont a másik 3 játék az egy trilógia része, ugyanazzal a főszereplővel, ugyanabban a korban, csak más helyszíneken. (sorrend: II, Brotherhood, Revelation), így ezeket mindenképp érdemes egymás után játszani, mert rengeteg utalás van a korábbi részekre, és így lesz teljes a történet. (önállóan is jók persze, de egymás után az igazi). Merlinnel egyetértek, szerintem is az a trilógia a legjobb! (és ezzel a legtöbben így vannak).
    A többi rész már teljesen különálló, eltérő korokban, helyszíneken és főszereplőkkel játszhatóak. Van 1-2 kapocs közöttük, de játék és történet szempontjából (szerintem) teljesen elhanyagolhatóak.
    Ha most újrakezdeném, akkor biztos kronológiai sorrendben haladnék a játékokkal, úgy ahogy annak idején megjelentek.
  • Apa27
    #1397
    Egy kérdés csak: Az Assassin's Creed II-től teljesen független a Assassin's Creed II: Discovery és a Brotherhood és a Revelation? Vagy az a DLC-je? Vagy teljesen különálló rész csak ugyan abban a korba játszódik?
    És a tobbi hogy van? Pl.: Assassin's Creed III

    Köszönöm a válaszokat!
  • MerlinW
    #1396
    A legjobb természetesen az Ezio trilógia: AC2, Brotherhood, Revelations. AC3-mat csak a modern szál miatt érdemes játszani (illetve ha szerelmese vagy az amcsi szabadságharcnak), mert itt zárják le az AC2 sztorit. AC1-re meg sok a hivatkozás. Ezen kívül Unity és Syndicate és Origins is hangulatos, bár utóbbi már nem nevezhető Assassin's Creed-nek, ahogy az AC4 és Rogue sem de ettől függetlenül jó játékok.

    Utoljára szerkesztette: MerlinW, 2018.07.30. 21:40:21
  • Szerzetes89
    #1395
    Parancsolj: Assassin's Creed részek időrendileg
  • Apa27
    #1394
    Sziasztok! Légyszíves segítsetek! Segítenétek nekem összeírni, hogy időrendi sorrendben hogyan adták ki a játék sorozatot? És szerintetek melyik a legjobb? Sehol sem találtam kronológiai sorrendet.
  • caps lock
    #1393
    Amúgy minden ilyen titkos helyet és sírt jelöl a térkép. Az a trükkje hogy mindenhova el kell menni, be kell lovagolni/tevegelni alaposan a játékteret és akkor ha egy bizonyos távolságon belül érsz, megjelenik sárga kérdőjellel a pontos hely. Rá kell közelíteni a térképen elsőre nem mindig látszik.
  • MerlinW
    #1392
    tessék
  • Rota1
    #1391
    Sziasztok!

    Van egy csillagkép amit nem találok. A horses homeFöldrészen. Ha valaki tud valamit erről írja meg. Segítségeteket előre is köszi.
    Üdv: Rota
  • Rota1
    #1390
    Sziasztok!
    Ott van még gondom a játékba, hogy az állat fejes ruhát nem találom. Pedig most is ruhát vettem az utolsót. Nem tudom nektek mi a véleményetek. Szerintem valamelyik házban van.
    Üdv:Rota
  • Rota1
    #1389
    Sziasztok!
    Most jöttem rá,hogy egy bétoronynak akkor van vége ha megjelenik egy sárga pipa mellette. Azért írtam csak meg annyit kérdeztelek bennnteket,hogy nem találtam főnököt sem a bérgyilkostoronyba. A fönök kivégzését megtaláltam a youtbn. Tüzes nyíllal kell rá lő ni.
    Üdv:Rota

  • Savaran
    #1388
    A karakterpanelon, ahol pl a fegyvert változtatod.
  • Rota1
    #1387
    Sziasdztok!
    Fegyvert hogy lehet fejleszteni ebbe a játékba. Gondolkoztam rajta csak nem sikerült rá jönnöm.
    Segítségeteket előre is köszi.
    Üdv:Rota
  • darkSectorxxx #1386
    Neten van leírás, de az összes kérdőjelet ha felkeresed akkor meglesznek.
  • Rota1
    #1385
    Sziasztok!

    Azt szeretném kérdezni,hogy a csillagképeket,hogy lehet a legkönnyebben megtalálni. Próbáltam új nézőpontokat csinálni a kérdőjeleket megnézni, de nem bírtam többet.
    Üdv:Roli
  • Flyingparadise
    #1384
    Ja és a kontroler ugye kényelmesebb. Na ez a fő előnye... pld nekem böhöm nagy tv van a pc hez. kb 1 m re van a fejem most hogy gépelek. jó tv nem zavar nem rontja a szemem ráadásul szemkímélőn van észre se lehet venni. De azért jól esik kicsit eltolni magam 2 2.5 re. Nekem így jó mert távolabbról hemga kéne... míg kb pont egy méteren tökéletesen látok 3 nál már összemosódnak a betűk.
  • Flyingparadise
    #1383
    Kontroller mellett maradtam. De az a poén ha jön valami nehéz feladat akkor "előveszem" a bill. egeret. Hiába profibban lehet vele játszani shift-d, elugrás megfordulás ezért könnyebb az egér.
    Mellesleg érdekes, hogy barbit valamire állítva azon van alapból gondolom enyhén rajtamarad egy ideig úgy veszem észre, de fejlövést ott is célozni kell és könnyebb mint egérrel..
    Azért veszem illetve akkor veszem elő egeret amikor menekülni kell valami nagy barom elől amikor már letisztítottam a várat. Most így nem ugrik be a neve a helynek majd lehet beírom és nyilazva futok előle :) annyi életre van mint az egész várnak de komolyan vagy még több is... egy ütés becsúszik akkor nagyon levisz nagy ütés meg egyből kicsinál lvl 10 en majd ha kicsit jobban belejöttem lvl 20 fele megölöm már lelootoltam minden megvan ez olyan mintha poénnak rakták volna oda majdnem annyi élete van és hasonló a tag mint amikor trombitál a gép, hogy fejvadász veszély van. ha bejön még egy két képesség meglesz. :) A smoke gránát nagyon ütős nagy csapatoknál lelépek és tűzgránáttal megszórom őket. :)
  • MikX
    #1382
    Nekem azért nincs vele bajom, mert full a dark souls kiosztését koppintották, és kézre áll már. :D
  • Flyingparadise
    #1381
    Ezért is tré, hogy a kontrolleren szerintem nem jó helyen van a befogás. Pont azt kell nyomogatni amivel célpontot keresel és ez néha elugrasztja a dolgot legalábbis az én nem éppen finomnak mondható kezeimmel ez a helyzet.
  • Flyingparadise
    #1380
    Tanulok! Megcsináltam amit mondtam és rájöttem, hogy mindig a leggyengébbet kell befogni mondjuk egy íjászt azt ha megvan az overpower akkor azonnal a legerősebbre átváltani... Mondjuk adja magát, hogy később ugye egyből van owerpower úgyhogy legerősebbet becéloz többiek elől elugrálni. lényeg az elugrálás tulajdonképpen meg a célpontváltás. Szerintem... Legalábbis a nyílt téri küzdelemről beszélek később aztán ugye van minden.
  • Flyingparadise
    #1379
    Hát az a célzás miatt van. Vannak akik erőltetik ezt a vitát, hogy contollerrel is lehet úgy célozni mint egérrel de aki az egész életét végig fps ezte adsz neki egy g 502 est tizedmásodperc alatt lő fejbe cheat nélkül.. contollerrel is lehet szépen tolni de egérrel öt új controller egy ennyi és nem is a legkalibráltabb :) új. :) Ez ennyi... 5 vs 1. Józan paraszti ésszel. Aztán lehet, hogy valaki kontrollerrel is képes így célozni de az már adottság szerintem. Nem véletlenül vannak a kontrollerre célzásrásegítések a kiválasztás is az egérrel nincs is szükség annyira a kiválasztásra talán vagy igen? Lehet valamit nem tudok de eddig annyi jött le hogy akkor nem kell az emberkövetéssel foglalkozni ha kiválasztod csak elugrálni meg ha lehet minél több ember legyen benne a suhintásokba.

    Most nekem speciel az a kihívés, hogy nightmaren ötös szinten lenyomjam szigorúan lándzsával azt a hatos grupot ami körbeveszi a hamis prófétát a prúfétűval együtt természetesen. kicsit gyengekikapni azt gyorsan y nt nyomni
  • Gary
    #1378
    Nincs kollektív igazság irányítás terén!
    Én pl. kontrollerrel tolom a single játékot (kb. az AC III-tól mindet), míg a multit (AC:B, AC:R, AC III, AC IV), kizárólag bill.+egér kombóval.
    Gyakoroltam kontrollerrel, de multiban béna vagyok vele!
  • Flyingparadise
    #1377
    Bocs a hibákért még nem volt alvás. :)
  • Flyingparadise
    #1376
    Értem. De. Most azt mondom, hogy az én képességemhez egy nightmrere illik 200% élettel. Slussz. Nincs semmilyen múltam szóval sajnos nincs benne a kezembe mert nighmeren úgy játszani mint ahogy azt egy két demóba látja az ember le a kalappal.. Bár ezt szigorúan lándzsára próbáltam ki ma ami a legnehezebb fegyver szerintem. A controller és a keyboard meg mindegyiknek van erőssége meg hátránya egyik ezért jobb másik azért rosszabb. Pld contollerrel könnyebb helyezkedni sokkal mint aswd akkor ugye egérrel szerintem szórakoztatóbb az íj. stb.. A nagy ütés bevitele is sokkal könnyebb billentyűzettel ha egérgombra rakod. és külön van a shift től a mászást meg másik egérgombra kell rakni szerintem mert az alt az nagyon nyomorék.. AZ elugrás gomb is jobb space-en szerintem. Rezgés szórakoztatóbb... SZóval nem csoda, hogy megy a vita. Speciel Nekem most fogalmam sincs mivel toljam szerintem maradok kontrollernél és ha nem ad pontokat akkor belövöm magam hardcore-ra. Nem jó ez az elfutkározós játékstílus Az a jó ha 4-5 embert elugrásással hárítással stb el tud intézni az ember ezért mondtam a több életet mert így egy szúrás azt végem.
  • MerlinW
    #1375
    Nincs értelmes beállítás, a panel egy játszótér, bohóckodhatsz vele ahogy neked tetszik. Értelemszerűen új mentést készít, használatakor nem jár semmi jutalom, mint achievement, uplay pont, stb. Ökörködésnek jó, illetve saját kihívásokat lehet vele létrehozni.
  • Flyingparadise
    #1374
    Valamint még egy nagyon érdekes dolog!! Animus panel. Én eddig nem mertem piszkálni de vannak rajta érdekes dolgok. levegővisszatartástól kezdve futásgyorsaság életerő stb valaki tud mondani valami értelmes beállítást?
  • Flyingparadise
    #1373
    Nos külföldi fórumokon óriási a vita erről és nincs eldöntve valaki ezt mondj valaki azt. Kíváncsi volnék az igazságra...
  • Flyingparadise
    #1372
    Bocsánat de volna mégegy kérdésem. Szerintetek billentyűzet vagy egér? Szerény személyem nem tudja milyen az assassins creed egérel PC-s létemre mert az x-box contolleremet használtam. De pont most próbáltam k és egy apró hibát kijavítva ami szerintem baromság shft+egér a nagyütés. Azt ráraktam egy ugyanolyan jól elérhető egérgombra-mármint a nagyütést és így igen jónak tűnik az irányítás. Vajon, melyik a jobb mert valamelyik biztos...
  • Flyingparadise
    #1371
    Nagyon jó! Akkor ez olyan mint a Black flag-ben az animus kihívások ölj meg 10 embert a bokorból stb... Mert együtt vettem meg a kettőt és valahogy az Origins hangulata jobban magával ragadott. Pedig SLI-m van... Úgy fut a Black Flag 3840 ben mintha zsinóron rántanák. Viszont Az xperience nagyképűségét nem tudom hova tenni. mármint, hogy 3840 re állítja 1080Ti vel a játékot..-mondjuk ha a v-synket maxra rakod úgy tényleg fut de nem az igazi... 1920x1080 ba 120hz en a színek sokkal!!! többet számítanak és még a 60 fps t is megkapod nem csak 45 öt mint 3840be. Mellesleg igazad van max csak a szemet zavarják elfér.... Sőt! Bevallom most volt egy olyan hogy 10 en vittek lovaskíséret ketrecbe egy palit felkiáltójellel amit muszáj volt megszereznem.. Na ahhoz elő kellett vennem a mérgező rare kardot, hogy az mit művel adrenalin meg méreg nagyon hosszú az adrenalin fázis ha ügyes az ember. Meg is szereztem a feladatot utána pedig szégyenkezve elrejtettem a zsák mélyére a kést... :) De mentségemre legyen, hogy 10 szer nekifutottam.... Viszont az újkarimmal nem nyúlok semelyikhez, főleg alacsony szinten. :))
  • McFrost
    #1370
    Helyet nem foglalja egyik cucc sem, súlykorlát sincs.

    Ha mindent végig nézel és megcsinálsz, jut mindenre pénz és pont is.
    Az ubi pontot mérföldkövek/kihívások teljesítéséért kapod.
  • Flyingparadise
    #1369
    Sziasztok! Van kint ilyen Ubisoft arany vagy nem tudom minek nevezzem. Sajnos nem bántam vele csínján gyorsan vettem belőle pár dolgot. Igaz Mindegyik iszonyat jó Viszont kétkezes kardot-kést nem találtam. Először-is az érdekelne mi termeli.. Csak játékvásárjás vagy esetleg ha játszol is, közben tudsz ilyet szerezni.

    A második véleményem, viszont, hogy ezek a rare dolgok úgy csapják szét a játékot, főleg alacsony szinten ahogy van. Teljesen más világ Nighmare en nekimenni a világnak a dobott cuccokból és ha berakok egy Rare nyilat meg egy rare bukót ami 6 szor akkorát sebez mint bármi vagy egy kardot amivel ha megvágok valakit elvérzik vagy mekiáll hányni. A hányás speciel jópofa. De az a véleményem, hogy ez magas szinten is olyan különbséget jelent ami szét bombázza a játék egyensúlyt.
    Azt mindenkinek melegen ajánlom, hogy az optionsonbe pipálja ki az enemy auto levelt... így az esetlegesen lemaradó questeklet is meg lehet csinálni. igaz jobban fejlődsz tőlük. Szóval ez is olyan jó-rossz. A többször játszahatóság miatt jó.... Viszont fene tudja lehet nem ártana egy xp ki be kapcsoló se. Érdekes, hogy se lándzsából se kétkezes cuccokból nem találtam eddig raret. Viszont nem tréfálok a játékegyensúly miatt lehet el fogom őket adni... PC-s vagyok XBOX controllerrel ami véleményem szerint kivállóan működik. Kicsit talán az adrenalint nehezebb elindítani vele.. Azt nem tudom, hogy rásegítéssel menjek vagy teljesen off mert úgy meg rémálom.. Mindenesetre először én csak a harcra pakoltam úgyhogy most kezd kialakulni ez a nyíl kard kombós küzdelem ami talán a legélvezetesebb ha az ember profin megtanulja.. ugye levegőből nyilazni váltani stb.. úgy mér tényleg lehet kombózni. A fegyverváltogatások mesterévé válni meg aztán végképp nehéz ehhez kell az, hogy egy nagyobb csapatot nighmeren legyőzz akár nyílt terepen. Mondjuk most találtam egy brutál hosszú adrenalinfázisos lila regulárt.. ami vetekszik a rare cuccokkal... Lényeg, hogy szerintem Borzalmasan jó a játék. ha az ember megtanul jól harcolni fegyvervéltés nyilváltás adrenalin tul. kihasználása ezek ügyes gyűjtése. Most indítottam egy őj karaktert és ez már teljesen más egyrészt elmentem, assassin hunter irányba bal alul másrészt megtanultam tanulni kezelni a térképet. Ami szintén borzasztó fontos játékélvezet miatt. Mellesleg nagyon újrajátszható nincs két egyforma küzdelem.. térképbejárás anyagbeszerzés.. Nyomozós küldetésekből kicsit sok lett nem? egymást érik. Aztán az úgy az igazi ha az ember anyenyelvi szinten tolja az angolt én olyan középszinten vagyok de azt mondom össze kéne állítani jó-pár embert. Valamint valahogy pénzt küldeni nekik, hogy fordítsanak éjjel nappal ez a játék megérné szerinntem mindenkinek megérne havi egy ezrest egy magyarítást. Nem lehet valami hasonló kezdeményezést összehozni?

    Az volna a kérdésem adjam e el a rare cuccokat szerintetek bár annyira nem zavarnak max. majd nem használom őket. A nyíl rásegítés..?? Meg igen nem gondoljátok hogy ez az insta nagyütés feltöltés csalás szintű valamint unalmas mert csak azt kell csinálni ugye a pajzsal nekifutás majdnem ugyanazt eredményezi de azért mégis. Az elugrálásba kell nagyon profinak lenni szerintem meg az ellenfelek tereléséb. Ez egy iszonyat jó játék lett...
  • Rota1
    #1368
    Sziasztok!
    Van Alexandriában egy lokaside villa outpost nevű bérgyilkos torony. Nem bírtam megcsinálni végig pedig már minden ládát kifosztottam,
    még a tigrist is kiengedtem a ketrecből. A kapitányt is megöltem. A youtbon megnéztem de ott sem volt rajta végig.
    Segítségeteket előre is köszi.
    Üdv:Rota
  • Rota1
    #1367
    Sziasztok!
    a magaslat be jött vissza tudtam menni. Alexandriában a bérgyilkos toronnyal ott van a gond, hogy az első kapitányt és parancsnokot
    megöltem a másodikat nem találom. Türelmesen csinálom csak nem találom. A többivel boldogulok.
    Segítségeteket előre is köszi,
    Üdv:Rota