Assassin's Creed: Origins
  • Flyingparadise
    #1371
    Nagyon jó! Akkor ez olyan mint a Black flag-ben az animus kihívások ölj meg 10 embert a bokorból stb... Mert együtt vettem meg a kettőt és valahogy az Origins hangulata jobban magával ragadott. Pedig SLI-m van... Úgy fut a Black Flag 3840 ben mintha zsinóron rántanák. Viszont Az xperience nagyképűségét nem tudom hova tenni. mármint, hogy 3840 re állítja 1080Ti vel a játékot..-mondjuk ha a v-synket maxra rakod úgy tényleg fut de nem az igazi... 1920x1080 ba 120hz en a színek sokkal!!! többet számítanak és még a 60 fps t is megkapod nem csak 45 öt mint 3840be. Mellesleg igazad van max csak a szemet zavarják elfér.... Sőt! Bevallom most volt egy olyan hogy 10 en vittek lovaskíséret ketrecbe egy palit felkiáltójellel amit muszáj volt megszereznem.. Na ahhoz elő kellett vennem a mérgező rare kardot, hogy az mit művel adrenalin meg méreg nagyon hosszú az adrenalin fázis ha ügyes az ember. Meg is szereztem a feladatot utána pedig szégyenkezve elrejtettem a zsák mélyére a kést... :) De mentségemre legyen, hogy 10 szer nekifutottam.... Viszont az újkarimmal nem nyúlok semelyikhez, főleg alacsony szinten. :))