• Irasidus
    #54
    Mondatokra szétszedni egy összefüggő szöveget, kontextusból való kiragadás tipikus esete, és trollkodás, mint ahogy a flamést is egyedül te csinálod, te okozod! Nem ateista, és nem az ateizmus, egyedül te! És te vagy itt a legagresszívabb, legvitaképtelenebb, mások hozzád képes sehol nincsenek! Ennek ellenére másokat vádolsz azzal amit művelsz, amiben te vagy a legbűnösebb! És hadne kellejen más trollk miatt nekem szégyenkeznem, jó? A vádjaid ugyanúgy trollokra vonatkoznak, mint amilyen te vagy, ugye mennyire szar érzés? Szerintem is, ebben egyetértek, talán nem kellene csinálni?

    Végül a wikipédiát ennyire isteníteni szintén nem túl bölcs dolog, érdekelne, ez a szám mire vonatkozik, hogyan jött ki. A hivatkozásokból nem derül ki, viszont érdekes emberekre hivatkozik, érdemes lenne talán jobban utánanézned a számoknak, nem csak a wikipédián. Ugyanígy a többi vádpontod is érdekes, mert ez egy teljesen más téma, hogy az ateizmus milyen. Itt egy rendszerről volt szó, és számokon lovagolsz, amit egyszerűen nem tudsz bizonyítani, csak egy kétes forrású wikipédiával. Ez nekem nem elég.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2017.05.22. 18:14:41