• HUIrnok
    #3
    Lassan már inkább ott van a hangsúly, hogy a munkáltató, és a HR-es páros ne kezdjen bele irracionális követelések megfogalmazásába. Teljesen jó az irány!

    A gyengén dolgozó az (elutasíthatatlan) alapjövedelem miatt rehabilitálni fogja tudni magát, (ha persze ő is akarja,) mert ez minőségváltást ídéz elő. Új ismereket szerezve, jobban átlátva a maga által kezelelhető helyzet okát, súlyát.

    Az abnormális munkáltatók meg lehúzhatják a rolót, aztán ők is a sebeiket nyalogathatják. Minőségváltást előídézve, szintén a feljebb írt módon.

    A versengéses gondolkodás csökkenését előídézve végre. A vásárló-használó és termelő-beszerző/értékesítő közti egyensúly örökletes stabilizációjával.

    Szintén ezt így az AJ kíséretében, ha nem követtek el fatális, anyagi szinten teljesen lenullázó hibát.

    Én tök örülök egyrészt, mert az emberi jogokkal kapcsolatos visszaélések tekintetében ad egy-egy támpontot. Én a cikkben felfedeztem erre utaló összefüggéseket.

    Bár azért van egy kis elnagyolás a munkahely elhatyásának indoklásával, ahogy a cikkben ezt picit jobban átértelmezve olvasom...
    Utoljára szerkesztette: HUIrnok, 2017.05.05. 05:35:54