• yamato41
    #33
    Harmadszor írom le, hogy én is gusztustalannak tartom, de bármit mondasz, az a user kattintás csak kell. Ha az nincs, akkor telepítés sem. Ennyi. Nem kell ragozni. Ha a user hülye, a renccergizda meg trehány, akkor lehet gond - legalábbis céges környezetben.
    A Macnek töredék annyi hardwert kell kezelnie, ami azért nagyságrendekkel megkönnyíti az oprendszer fejlesztését, ráadásul a hardwert és a drivert is saját maguk fejlesztik. mekkor forradalom lenne, ha a win holnap bejelentené, hogy megvette az xx hardvergyártó céget, jövő ilyenkortól csak azok a herdverek lesznek támogatva...
    Mire használtad az ubuntut? Gyanítom nem csak arra, amire a userek legnagyobb része. Én mondjuk szeretném rajta a wordot használni. nem olyat, azt. Nem emulálva, alapból. Azért, mert az elmúlt 10 évben kipróbált 20 féle szövegszerkesztőből az tetszett messze a legjobban, egy másik sem tudta ugyanazt a funkcionalitást nyújtani. Pedig régi motoros vagyok, az első szövegszekesztőm az EasyScript volt c64-re.