PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • akyyy
    #7258
    én is igy vagyok, lövöm folyamatosan, látom is hogy hitelem, beér egy kis fedezék mögé, épp hogy kinéz, és egyből kapom a fejest. még akkor is, ha időközbe pozíciót váltok hogy ne tudja hol vagyok.

    illetve a másik, hogy mindig tudják, melyik szobába vagyok, ha épp pl lootolok egy házat, hallok egy járművet jönni, figyelek hogy zárva legyenek az ajtók, a loot is úgy maradjon mintha nem járt volna ott senki, meg sem mozdulok egyáltalán, és kapom a gránátot. amit ha véetlen túl is élek, és marad időm healelni, egyből tudják melyik ajtón megyek ki, esetleg ablakon ugrok ki, hogy le tudjanak lőni.

    (de mostanábam, főleg duóban, egyre többet nyerek is végre :D
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2020.01.21. 07:25:06