7342
PlayerunknownsBattlegrounds.png
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás


  • Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?


    - Steam overlayt kapcsold ki
    - Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
    - Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
    Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
    A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
    Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.


  • Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?


    Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"



  • Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?


    Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK


  • RatBaG #7262
    vajon ezt is cenzúrázza a blueballs holnapra?

  • ntex
    #7261
    WackyJacky videója lett volna, bemutatta hogy a VPN-ező kínaiak pl. mekkora előnyben vannak EU szerveren hozzánk képest. Azóta mint látszik privátra tette, persze hivatkozik itt erre-arra meg IRL problémákra de valójában valszeg a PUBG corp. szólt neki hogy nem kéne besározni a játékot. Elég nagy negatív visszhangot keltett a videó amúgy, nem alaptalanul.

    https://twitter.com/WJacky101/status/1221831073040076801
  • ntex
    #7260
  • undY1ng #7259
    Látom ezt a trade up contract-ot nem nagyon akarják eröltetni. Semmitérő sz*r common dropok állandóan...
  • akyyy
    #7258
    én is igy vagyok, lövöm folyamatosan, látom is hogy hitelem, beér egy kis fedezék mögé, épp hogy kinéz, és egyből kapom a fejest. még akkor is, ha időközbe pozíciót váltok hogy ne tudja hol vagyok.

    illetve a másik, hogy mindig tudják, melyik szobába vagyok, ha épp pl lootolok egy házat, hallok egy járművet jönni, figyelek hogy zárva legyenek az ajtók, a loot is úgy maradjon mintha nem járt volna ott senki, meg sem mozdulok egyáltalán, és kapom a gránátot. amit ha véetlen túl is élek, és marad időm healelni, egyből tudják melyik ajtón megyek ki, esetleg ablakon ugrok ki, hogy le tudjanak lőni.

    (de mostanábam, főleg duóban, egyre többet nyerek is végre :D
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2020.01.21. 07:25:06
  • undY1ng #7257
    Az a játék kibebaszott jó! Annak ellenére, hogy én a sokkal gyorsabb ütemű játékokat szeretem, csúnyán beszippantott.
  • ntex
    #7256
    Pont ki is fogtunk egy ilyet a mostani meccsen: https://pubg.op.gg/user/rev-wsssem-

    Első szezonja, statja full kamu, persze ez is úgy nézett ki ránk hogy rögtön lőtt is, meg falon keresztül lockolgatott emberekre death camben. Az a szomorú hogy ez a szarházi is ennyi lejátszott meccsel még mindig aktív...
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2020.01.20. 19:12:18
  • ntex
    #7255
    A játékkal továbbra sincs túl nagy gond, még a bugjaival sem törődnék ha nem lenne tele ennyi kamuval megint mostanában. Egyértelmű csalókon kívül a kedvenceim az ilyen lehetetlen, szezononként 2500+ meccset játszó emberke (nekem van 300 körüli meccsem úgy hogy napi 2-3 órát játszok PUBG-vel) aki persze mindent levág ugyanúgy mint a csalók, nem lehet átbaszni, nem tudsz okosabb lenni nála mert mindig sejti mikor merre fogsz mozogni, hol fogsz kinézni meg hol kerülhet rád úgy hogy senki nem fogja bántani. Meg ami mostanában sűrűn megesik hogy látok futni valakit, elkezdem lőni, ő meg megáll, rám néz és kibasz egy M24 vagy Kar98 fejessel tök nyugodtan mintha semmi nem történt volna, mindezt úgy hogy közben folyamatosan hitelem AR-el vagy DMR-el.
    Utoljára szerkesztette: ntex, 2020.01.20. 18:11:52
  • lonvard
    #7254
    Mit jelent feladni? Én időről időre előveszem. Ennél jobb nem tudom mi van a piacon, ami taktikai szimuláció, tehát aki ilyet keres, az vissza fog térni hozzá. Csak nem napi 10 órában. Én pár naponta játszom 1-2 kört, és örülök, hogy van egy ilyen lehetőség a palettán. Mindig azt játszom, hogy elrabolták a lányomat, és csak akkor engedik ki, ha megnyerem a szigetes rémálmot. Sajnos szegény lánynak sosincs túl sok esélye a szabadulásra, de sebaj, pár naponta újra jön apuka, hogy megmentse. A másik fantáziám, hogy kiugrott yakuza vagyok (mer most ázsiai fejjel tolom), és akkor az a bünti, hogy meg kell halnom a szigeten. :)
  • lonvard
    #7253
    "Eh inkább tolom az Imperium Galactica II-t "

    Ismerős, én PUGB helyett 3 hónapja pongozom. Komolyan mondom év játéka. Ha össze kell hasonlítanom a Witcher 3-al, akkor ez egy picivel, de érdekesebb.

    (amúgy hagyjál már az ilyen gamernyugdíjas kesergéssel!! :D)
    Utoljára szerkesztette: lonvard, 2020.01.20. 17:28:24
  • Running
    #7252
    Ahogy láttam, nagyon sokan átmentek most tarkovozni. Mondjuk nem értem miért, mert az a játék...mehh.
  • Normen76
    #7251
    Mi hosszabb kihagyás után (pár hónap) a minap megpróbáltuk. Megdöbbenve tapasztaltam, hogy ugyanazokkal a beállításokkal kb - 40-50% Fps-várt, barátnőm gépén alig érte el gyakran a 30 Fps-t holott előtte megvolt neki a fix 60 bőven mindehol (60 hz-s monitor, GTX 1070 VGA, I7 proci). Nálam 70-90 közt ugrált nagyrészt, de eléggé levettem már akkor mindent (GTX 1080, 144 hz-s monitor, I7 proci). Nem értem az okát, eddig hasított nekünk speciel a sebességgel nem volt problémánk kb. sosem de ez most nagyon zavart. Elszoktam attól is ahogy a karakter mozog, fordul, a legrosszabb amit az utóbbi 10 évben láttam bármilyenen játékban. Nem volt kedvem nyomozni, hogy mi okozza, VGA driver frissítés, PUBG patch, tököm tudja mi.. elengedtük megint pár hónapra. Nem mozgat már meg, pedig volt idő amikor magasan az első számú játék volt számunkra. Kifulladt, a kínaiakhoz sincs már energiám, vesződjön velük akinek 100 anyja van... Inkább tolom már szívesebben a 10-15 évvel ezelőtti stratégiai játékokat. Az való az öregnek már :) Nem a 15 éves kínai gyerekek, akik amúgy is harmadannyi reakcióidővel bírnak és emellé még csalnak is folyamatosan.. Eh inkább tolom az Imperium Galactica II-t (1998-s gama), vagy a Panzer Coprsot, vagy bármelyik Civet :)
  • undY1ng #7250
    Mi most haverokkal csapatjuk, így elég fun, egyedül már nem hiszem, hogy tudnék vele játszani. :D
  • Running
    #7249
    Úgy látom sokan feladták ezt a játékot, pedig jön az új pálya.
  • RatBaG #7248
  • RatBaG #7247
  • Running
    #7246
    Szuper várjuk szeretettel és békével!
  • j0nNyKa
    #7245
    Kiszivárgott: Így fog kinézni a PUBG új pályája
  • RatBaG #7244
  • Running
    #7243
    Discord linket majd küldök.
  • undY1ng #7242
    Jöhet az inv.
  • Running
    #7241
    Ha van egy jó csapat akivel tudsz játszani, akkor szórakoztató, ellenkező esetben nehéz eset.
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.11.27. 15:31:31
  • undY1ng #7240
    Baszki, úgy látszik velem van a baj. Beléptem a játékba és alt+f4 5 perc játék után. Nem tudom, de már alapjáraton kiéget. :(
  • Running
    #7239
    Írtam már, hogy így lassan két és fél év után is le tud nyűgözni, hogy egy ilyen grafikájú játék a sima menüben szénné tudja akadni magát az első két percben? Elképesztő.
  • Running
    #7238
    Pár óra játék után jelentem: még mindig furcsa, mert az tök jó hogy felteszi, de el is felejtem így hogy vettem e fel valamit. Szóval ugyanúgy rá kell néznem mi van a fegyveren, ennyi erővel rá is húzható már. Nyilván abból a szempontból jobb hogy a táskában nincs feleslegesen, nem foglalja a helyet, ha elfelejtettünk feltenni valamit. Ahogy láttam a stream-ekbők, mást is megkavar, hogy mit vett fel, mit nem, hol mire került. Szóval így első véleményre egyelőre fura, pár hónap után majd belejövünk, gondolom...

    /Miramar update, előző patch: Ezeknek az ugrató akármiknek mi a bánat értelme van, ki volt az a retard aki szerint pont ez hiányzott a térképről./
    Utoljára szerkesztette: Running, 2019.11.26. 13:24:40
  • Jim Morrison
    #7237
    ja igen, azt nem is írtam le. Az fasza, de alapból nincs bekapcsolba mi? Kár, pedig sokat segít, jó cucc (csak attól félek ha legközelebb pubg zek elfelejtem hogy van ilyen és átbillenteni optionsben :))
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.11.21. 18:30:51
  • Running
    #7236
    Tegnap elfelejtettem bekapcsolni, vasárnapig kitesztelem, de szerintem jó lesz, mint a fegyvereknél is jó volt a beállítási lehetőség a lövés módjára.
  • undY1ng #7235
    Ez a kiegészítők azonnal felkerülnek a fegyverre dolog mennyire ment át?
  • Running
    #7234
    Vikendi jó lett, jobb. De még menni kell rajta párat. A többiből semmit nem vettem észre.
  • Jim Morrison
    #7233


    spike trapnek nem látom sok értelmét (híd campen kívül), útvonal kijelölés pofás.
    Utoljára szerkesztette: Jim Morrison, 2019.11.20. 22:18:27
  • undY1ng #7232
    Aztán új patch vélemények? Bár nem túl sok dolog, de azért vannak finomságok. Csak kár még mindig, hogy kiégek 2 kör után. :(
  • ntex
    #7231
    Azt nem nehéz megcsinálni, csak pontosan is lőni vele, na az nehéz.
  • nortsen
    #7230
    Nekem a beryl makrosok tetszenek a legjobban, mintha vector lenne a kezükben, persze a dmr is egy rohadék dolog :)
  • undY1ng #7229
    Jahm, amikor gépfegyver az sks kb. :D
  • nortsen
    #7228
    A legtöbben recoil macrot használnak, még streamerek is. Sajnos ez már így is marad, ha eddig nem tudtak tenni ellene.

    De nem sokan mutatják a kezüket. Pl Danucd válallja, nem is csal. :)

    Utoljára szerkesztette: nortsen, 2019.11.20. 15:27:37
  • nortsen
    #7227
    Protanopia
  • akyyy
    #7226
    valaki meg tudná mondani, hogy ő melyik színbeállítást vagy mit használ? piros, vérfoltoknál nagyon erős szin van.
  • Doma #7225
    Több mint 1 éve játszom nem vagyok hc gamer, pár hete belefutottam 1 emberbe aki igen furcsán szedett ki, megnéztem dethcam-et ami alapján reportoltam. Mire végig néztem a replayt közvetlenül az eset után jött is az üzenet a játékon belül hogy bannolták, 2 vagy 3 napra már nem emléxem. Mondom magamban kösz a "semmit" srácok.

    Egyébként tényleg nem túl számottevő a csíter ha a 10+ éves online játékokkal kell összevetni. Bár anno még napi több órát ültem ilyesmi előtt.
    Szvsz nem a csalók fogják tönkretenni a játékélményt PUBG-ben.

    Bocs hogy belevau
  • Running
    #7224
    TPP-ben előfordulnak időnként, de pl FPP-ben hetente max 1 gyanús eset van. Minden más inkább az, hogy te vagy a béna.
  • akyyy
    #7223
    mi számít csíternek? aki valami hack-et, külső programot használ? vagy netán milliós PC buildje van, így 0 lagja, 0 fps fropja van 144 HZ-el? vagy netán aki kihasznál néhány bugot/glitchet?

    számomra amúgy akár mindneki lehetne csaló, mivel olyan mintha csak "monoba" hallanám a hangokat, és azért az elég nagy előny amikor hallod, hol van az ellenfél, még én nem. (jó meg pesze ott van az, hogy látom hol van, löjük egymást, tuti én halok meg mert poteto célzásom van )