
Sebzés táblázat | Stats | Patch notes | Ismert hibák | Twitter | PUBG Help | Gyakran Ismételt Kérdések | Házirend szavazás
Hogy lehetne még egy kis FPS-t kicsikarni a játékból?
- Steam overlayt kapcsold ki
- Kapcsold ki a Replayt/visszajátszást a játékban (beállításokban)
- Steam mappában megkeresed a TslGame.exe-t. (Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64)
Jobb gomb ->Tulajdonságok->Kompatibilitás fül és itt.
A képernyő méretezésének letiltása nagy DPI-beállítás esetén.
Ezt bepipálod, Alkalmaz, OK.
Hogy kell beállítani, hogy a vér színe kék legyen?
Steam könyvtár -> PUBG-re jobb klikk -> Tulajdonságok -> Indítási paraméterek -> következőt írd be, idézőjelek nélkül: "-KoreanRating"
Más a horizontális és vertikális érzékenység. Fix?
Keresd meg az input.ini-t (C:\Users\YOURUSERNAME\AppData\Local\TslGame\Saved\Config\WindowsNoEditor) - LINK
-
#576
Nemtom milyen cheatek vannak a játékhoz, de elmesélnék egy érdekes sztorit.
3-an maradtunk a squadban, beszűkült a kör a Yasnaya melletti tő felső partjára, de már ott is csak nagyon kicsi volt, kb 10-15 ember volt már csak. Mi 3 an beálltunk a tópartra mert ott olyan hogy kb egyenesen emelkedik a part és rohadt nagy fedezéket ad. Sehonnan nem lehetett ránk látni ami nem a körön kívül volt, de ott is teljesen tisztán belátható volt a kör széle. Erre a kövi történt.
Haver felment a szélére, hogy TPS-ből kikémleljen csak. Csatt AWM fejes, knock. Kúszik le hozzám, itt már kb 10 méter föld fedezte fentről, mennék érte, csatt AWM fejes, esek össze. Harmadik kikémlel mondja meglátta a gyerek szélet a TPS tetejéből, esélye sincs ránk látni jön kelteni. Csatt AWM fejes elsőre havernak aki már lent kúszott szinte beesett a vízbe. Csatt AWM fejes nekem és is kill re feküdtem, 3. haver közben már jött le csatt AWM fejes. Lehaltunk 5 lövés 5 fejesből úgy hogy szilárd föld takart minket az ellenféltől méghozzá jó vastagon.
Ameddig vki el nem magyarázza azt mondom, hogy cheat.