• Irasidus
    #60
    Uh, amikor a napenergia topicba mondták neked #204, hogy nem kap az illető direkt támogatás, akkor ezt válaszoltad, hogy a "kötelező átvétel a támogatás". Amikor az állam az áram árát megszabja, csökkenti, növeli egy országban, az ugyanúgy támogatás és nem piaci alapon történik! Érdekes, hogy egyszer a támogatás szót milyen képlékenyen használod, máskor meg csak az számít támogatásnak, amit direkt pénzként kifizetnek.

    Nem fúziós fegyverekkel érveltem, hanem azzal, hogy képesek vagyunk fúzióra, és azt is írtam, ha jól látom, hogy nem csak fegyverben sikerült előállítani. Erőművet azért nem tudok mutatni neked, mert egy ilyen kifejlesztése nem olcsó dolog, és egyenlőre ráérősen fejlesztenek. Ezért ilyenek a célok, és nem azért, amit sugallni próbálsz, hogy technikai problémák vannak. Érted a pénzügy finanszírozás és technológia között a különbséget? Ugyanezért nincs tóriumos erőmű sem, mert nem adnak rá pénz, és nem azért, mert technológiailag megvalósíthatatlan. De mint mondtam, ezt végigtárgyaltuk, csak képtelen vagy új információt megjegyezni. Van ilyen, egy bizonyos kor felett, a meglévő tudásoddal gazdálkodsz, ami azért valljuk be kopik rendesen... Szóval hadijuk a süket, hozzánemértő dumát, hogy nincs előnye, mert te megmondtad. Vagyis mondjad csak, mert ezzel is mutatod a különbséget köztünk.
    Utoljára szerkesztette: Irasidus, 2017.03.24. 10:07:58