FFXV.gif

Final Fantasy XV
  • darkSectorxxx #108
    Valóban, de nem a léte a probléma, mármint nem a szűk folyosók hiányoznak, csak nincs megtöltve rendesen, nincsen ballance, a bentiek és kintiek egyaránt nekem picit lelketlenek, kicsit változatosabb belső területek elfértek volna , nagyon egyszerűek szerintem ezek a folyosók.

    Kint meg a futkosás egy ideig fasza, de amikor már konkrétan másképpen nem tudsz a célponthoz eljutni, akkor kicsit már teher, ja valszeg a 2 véglet, egyiksem jó nagy mennyiségben... :D

    Mittudomén a régi részekben valahogy nem tűnt unalmasnak egyik sem, ha a világtérképen mászkáltam ugyanannyira pont elég mennyiség volt ahogy a részben egyszerűbb kötöttebb belső területek, utcák, kis városkák... valahogy jobban meg volt talán tömve tartalommal.
    Talán az hogy ott a harc maga ami a futkosás része sokkal változatosabb volt nekem és ezért annyira talán nem éreztem monotonnak, itt meg dirr-durr, nyomkodom a kör gombot, sokszor még fegyót is luta vagyok váltogatni...

    Fene tudja.

    Mindegy, 1x szerintem eljtok a végére.

    Ha jól láttam Easy fokozaton egy ilyen kis állat újraéleszt egyfolytában. :D És nem halok meg. :D