Egosoft X4
  • RJoco
    #4700
    Leszedtem a mentésed és megnéztem.
    A 7-es mentést indítottam el. A gyárral szemben, ahol kiléptél - Családi vállalkozás - 20 FPS körül alakult a dolog.
    Átmentem az állomásra, 15-17 FPS körül volt. Ez még kicsivel jobb is, mint nálam (az én mentésemben).
    Aztán átteleportáltam a Hasznos Holmik-ra, mert ebben a rendszerben van a legnagyobb állomásom. Itt még jobb volt az FPS, 30 körül alakult az állomáson. Állomás mellett nem voltam.
    Térkép nézetben 10 és 20 között ingadozott, ami nem is csoda, amennyi zöld jel van a térképen. Nálam közel nincs ennyi.
    Az értékekhez el kellett indítanom egy felvevőt, emiatt átraktam ablakos FHD felbontásra a játékot. De előtte 3 monitoron próbáltam ki és érdekes mód, ott SETA-val pont annyira lassult be, mint nálam. Természetesen nem a Családi vállalkozás közelében, hanem egy rendszerrel odébb, ahol a 30 helyett 70 FPS volt alapból.
    Szóval 3 monitor esetén, SETA mellett lement 30 FPS körülire, térkép nézetben meg 15-20 körül volt.
    Nálam 40 körül van az űrben és 20 körül térkép nézetben. Ha jól emlékszem.
    Viszont ablakos módban az űrben már leesett 10 alá, olyan 6 körülire és érdekes mód térkép nézetben is ennyi volt.

    Ha esetleg még konkrétan kíváncsi vagy valamire, akkor szólj hamar.
    Holnapig biztos nem állítom vissza a játékot.
    Hétvégén meg nem tudom.
    Jövő héten munkakirándulás, hétvégéig biztos, hogy nem lesz játék, mert a gépet nem viszem.
    Hétvégén meg remélhetőleg meglesz a PS5.