Egosoft X4
  • RJoco
    #4677
    Így már érthető.
    De ezt a 19% pluszt szerintem nem X4 alatt mérték. És mivel X4 nem használja az összes magot...

    Szerencsére nem vagyunk egyformák. Vagy épp ez a baj. (Ha csak T100 modellt tudsz venni feketében, akkor az is tökéletesen megfelel és nincs fejfájás.)
    Nekem teljesen mindegy, hogy piros vagy zöld vagy kék. Ne legyen vele probléma és relatíve jó ár/érték aránya legyen.
    Azért relatíve, mert most 100-200 eurón nem fogok vacakolni adott kategóriában, ha számomra a drágább a megfelelőbb. De több 100 eurón sem vacakolok egy mid és egy high-end gép között, ha high-end-et akarok építeni. Bár ez inkább már ezres különbség. És azért itt sem ész nélkül.
    Az intel számomra egyértelműen elmaradt az amd mellett. Új VGA-t meg jelenleg nem lehet kapni. Így egyelőre nincs fejfájás.

    Most hányszoros a SETA? Mert fogalmam nincs.
    Lemértem, hogy egy 10 perc alatt elkészülő modul úgy 1 perc 45 másodperc alatt készült el. Ami úgy 5,7X SETA-t jelent.
    Mondjuk nem volt meg a 30 képkocka, csak 20.
    Esélytelen, hogy a komplexem mellett SETA-t nyomjak. Hova esne 15-ről az FPS? Inkább FPM-ben lehetne mérni.
    Hajóval is csak nagyon ritkán megyek a rendszerbe.
    Mondjuk érdekes, hogy amikor egy nem túl messze lévő állomásomra teleportáltam, akkor simán megvolt a 40-50 FPS is.
    Egy megfelelő sarokból ráláttam a komplexre.