Egosoft X4
  • RJoco
    #4675
    Ha 23 kocka pluszt jelentene ténylegesen, de nem egy üres szektorban, hanem a hajógyáramnál, akkor azt mondanám, hogy megéri. Már 30 kocka fölött lennék.
    De amíg 30 kocka alatt marad, addig a fene megette az egészet.
    És most még csak csökkenni fog, mert már 20 csörgőt legyártottam, most van gyártásban 50 és majd még lesz 30-50 csörgő. Még nem tudom.
    20 sárkány is már raktáron.
    Közben elkezdtem bővíteni a komplexet HP és WeaponC modulokkal és vonzataikkal.
    Ami azt jelenti, hogy még 10 Refined Metal modul került rá.
    És, ha a jelenlegi bányászhajó létszám nem tudja ellátni nyersanyaggal, akkor abból is gyártok még egy párat.
    Hozzáteszem, hogy a Paranid sztori végéig nem volt különösebben gondom az FPS-sel.
    De addig nem is gyártottam annyi hajót sem idegeneknek.
    A mai játékom abból állt, hogy órákon át csak a SETA pörgött.
    Közben a Splitek elfoglalták a rájuk eső utolsó Xenon rendszert is, már csak Company Regards alatt vannak. Viszont ott nagyon aktívak, rengeteg a nagy hajó a rendszerükben.
    Szerintem egyenlőre meg is hagyom nekik.
    Első körben a TRI-nek akarok nekiesni. Aztán meglátom, hogy teljesít a flotta.

    Azt a temérdek pénzt meg simán el tudom szórni másra is, ahelyett, hogy hülyeségre költeném, mint pl. egy újabb méregdrága gép, ami pár év után random kékhalálozgat...
    Pont tegnap néztem egy videót egy 900 eurós lapról.
    Full vízhűtés. SSD, tápok, hidak, minden.
    Egy teljesen vízhűtéses, akár légmentesen záródó házat lehetne belőle építeni.
    Többé nem lenne gond a porral, csak a radiátorból kellene időnként kitakarítani.
    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2020.11.02. 18:34:52