Egosoft X4
  • Jóózsf István #4490
    Így, hogy mondod a lökdösődést, abban van valami, csak én nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, hisz a MI egyébként is buta mint a tök. De valóban hozzányúlhattak, mert mostanában kezdett bosszantani, hogy a hajóm, feltűnően dörgölőzik!

    Köszönjük EMESE!

    Szóval azt mondod, hogy új vindóz?
    Egyszer... Mit egyszer? Tavaly amikor ezt a gépet összeraktam, nekem is okozott fejfájást, aminek szintén az lett a vége, hogy ment a kukába és ami felment, már egyel frissebb verziójú volt. Azóta semmi bajom. A mostani a 1909-es. egyelőre. Rettegek a frissítésektől!

    Szerintem ez a motor téma kicsit magas. Már az is elég, hogy tudjuk: A miénk már megszolgálta a magáét.

    Jöhetne már a következő adag, mert most épp túlélni próbálunk a marson a cimborámmal, külön játék, külön kaland, de folyamatos kapcsolatban vagyunk, vagy hengácson, vagy simán telefonon értekezzük meg a tapasztalatokat eredményeket. De ez a játék rohadtul kifacsarja az embert. Nincs megállás, mert folyamatosan terrorizál. Már kezdek kimerülni idegileg és fizikailag is. Felborult a bioritmusom!
    Az biztos, hogy idő elbarkácsolásra kiválóan alkalmas. Úgy elrepült egy hét, hogy azt sem tudom merre vagyok arccal.