Egosoft X4
  • RJoco
    #4486
    Mikor kijött a 3.3 kipróbáltam a foglalást.
    Tök jó volt, hogy nem vacakol a játék a kapszulákkal.
    Hogy azóta mi a jó francot csináltak, nem tudom, de a foglaló hajó szó szerint rámászik a célhajóra. Lökdösi, rám veti a tömegvonzását és rángat össze vissza. Szóval baromi idegesítő.
    A foglalás utáni csapatmozgás teljesen jól működik. Mintha teleportálódnának. Egyik hajó sem mozog, nincsenek kapszulák sem.

    Felraktam a régi win mellé egy másikat. Ez már a 2004-es májusi verzió.
    Teljesen puritán. Csak ami benne volt. 432-es driverrel megy a GPU is.
    Tegnap a Heat nem döglött meg.
    És ma az X4 sem az alatt az idő alatt, míg játszottam. Elfogtam a félbemaradt főnixet és már a következő mellett araszolgatok egy másik rendszerben.
    Viszont volt pár érdekes beakadásom. A win alatt is és a játék alatt is megakadt a számolás. Vagy csak az egér. Ezt most így nehéz megmondani. Az biztos, hogy a kurzor nem akart mozogni, aztán megindult. Mindkét esetben pont olyan volt a helyzet, hogy valamire rá kellett volna klikkelnem, hogy történjen valami érdemleges.

    A mod-ok nagyon veszélyesek.
    Elfelejtettem az extensions-ba bemásolni a nexus-ról származókat, így csak a steam feliratkozásokat szedte le.
    A Crystal Beacon nélkül nem volt hajlandó betölteni azokat a mentéseket, melyekben már használtam.