Egosoft X4
  • RJoco
    #4483
    Ha adsz egy legalább ilyen erősségű kártyát, akkor elcserélhetjük és szétszedheted :D
    Amúgy én is néztem, hogy mi a szösz az. Lehet, hogy az mozgatna egy membránt belül, ami végzi a pumpálást?
    De, ha ez egy ilyen jellegű elektromágnes és felfele (lefele) csak műanyag borítás van, akkor nincs semmilyen védelem a mágnesességre érzékeny alkatrészek felé.
    Legközelebb magam építem a vizes részt és akkor mindig tudni fogom, hogy van benne elég folyadék.

    Amúgy igen, ha már több processzormag és ma már azért ezt a játékot két magossal nem lehet játszani, tervezhetnék 4 magosra.
    De a legjobb lenne, ha figyelné a magok számát és aszerint lenne leosztva minden feladat.
    Az egyik mag figyeli a forgalmat, a másik a lövedékeket és a többi. Akár 12 magra leosztva. Ha meg kevesebb a mag, akkor a feladatok meghatározott módon csoportosulnak a kevesebb magra.
    De ez csak egy álom.


    A következő álom meg a jó win telepítés lesz.
    Mivel mást jelenleg nem látok, gyalulom a rendszert. Lassan.
    És meglátjuk, hogy Tokra módszerével kiderül-e a turpisság.
    Tegnap este már egy csomó mindent kilőttem. Nem megy a Logitech programja, a bill+egért is máshova dugtam.
    Jó egy óra Heat után gondoltam, hogy na. Valami történt. Épp ki akartam lépni. Valahova nagyon eldugták az Exit gombot, mert hiába nyomtam az ESC-et, nem jött elő. De nem is kellett. Bezárta magát. Úgyhogy az örömöm nem tartott soká.