Egosoft X4
  • RJoco
    #4479
    Éljenek a kékek!

    Még Heat alatt is megadta magát a vas.
    Miután az X4 bezárult, rövid időre lenyomtam a gépet. Majd később megpróbálkoztam az NFS Heat-tel.
    Ennek sem kellett sok, lehalt a játék, pont, mint X4.
    Emellett a steam is elmehet a ***************.
    Hiába Steam-es verzió, a tetűnek kell az origin....
    Az extra ebben a pöcegödörben, hogy nem elég az origin, ha már mindenáron onnan akarja nyomatni, kell a steam is.
    Na mindegy, bumm szívtam!!!!

    A lényeg, hogy megelégeltem a dolgot és szétszedtem a gépet.
    A kondik jónak tűnnek az alaplapon, értékelhető mérést nem tudtam csinálni. Kiforrasztani asszem még sincs kedvem őket.
    Új pasztát kapott a proci. A régi már kicsit száraz volt.
    A hűtésben nem tudom, milyen folyadék van és mivel lehetne utána tölteni, ha kell. Az biztos, hogy folyik benne valami és levegő is van benne.
    Az új pasztával Heat alatt nem ment 60 fok fölé a hőmérséklet.
    Amúgy természetesen ultrán játszom FHD felbontáson és kényelmesen 60 FPS fölött vagyok.

    Ha már szétszedtem a gépet, szétszedtem a VGA-t is.
    Ilyet még úgy sem csináltam, egy 800 eurós darab pont megfelelő kezdésnek.
    Mikor lecsavartam a pumpát, a kártya éppen fejjel lefele állt. A pumpa meg simán leesett az asztalra. Hát itt sem volt már túl sok nedvesség a pasztában. Újat kapott.
    Heat alatt ez sem ment 60 fok fölé.

    De nem kellett fél óra és kékhalál lett a vége. Szóval...

    Akik esetleg nem túl gyakran szednek szét VGA-kat, annak lőttem pár képet.
    Ezen a Corsair pumpa olyan jó minőségű, hogy az elektronikát egy három pöckös műanyag fedi. Az egyik pöcök letört. Nem én volt. Nem is feszegettem, éppen csak megfogtam, gondoltam a pumpa jól tartja a kártyát, meg tudom ott emelni. Tévedtem. De legalább lőttem egy bennfentes képet.

    Utoljára szerkesztette: RJoco, 2020.08.30. 22:35:34