Egosoft X4
  • RJoco
    #4396
    És más érdekes írását is csak ideig-óráig hámozom, utána átugrom már fölötte. Mindegyik írása fölött.
    Az, hogy nem írsz egybe szavakat, melyeket egybe kellene írni, még elmegy. Az, hogy elmarad egy-két ékezet a betűkről, szintén nem zavaró, az angol kiosztás miatt már hozzászoktam.
    Az, hogy az idézetet nem tudod használni már sokkal zavaróbb. Bőven elég a válasz gomb, nem kell bemásolgatni másnak a szövegét.
    Főleg, hogy nincs idézőjelek között és semmivel nem jelölöd, hol kezdődik a te írásod.
    Egy enter lenne a minimum, de a kettő még jobb lenne.
    Az, hogy nem használsz írásjeleket sem, baromi zavaró. És ebből adódik, hogy sokszor nincs értelme annak, amit írsz, nekem meg nincs kedvem kibogarászni, hogy hova is kellene egy pont vagy vessző, hogy értelmet nyerjen a hozzászólás.
    A nagybetűk sem érdekelnek, de legyenek vesszők és pontok ott, ahol lenniük kell.
    Ezek még a számítógépes világban is alap dolgoknak kellene lennie, függetlenül attól, hogy hány éves az ember.
    Ezzel adod meg a tiszteletet mások irányába, akik veszik a fáradságot és segítenének.
    Ez amúgy nem csak rád igaz. Sajnálatos módon ez jelenleg rengeteg emberre igaz, kortól függetlenül.
    20 évestől is láttam már olyat és rosszabbat is, mint amit írtál. Ráadásul az műszaki oldal volt. Le is lett szólva. Aztán érdekes módon képes volt normálisan is írni. Akkor ezek szerint nem tanulatlan, csak lusta, trehány?

    Nem a tökéletességet kívánom. Senkitől nem várok el olyat, amit magamtól ne várnék el.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár én tökéletes vagyok. A hangok is megmondták. :)

    De, amikor azt írom, hogy majd, ha kibogarásztam, mit akartál írni, akkor azt nem viccből írom, hanem tényleg nem értettem, amit írtál.