Egosoft X4
  • Jóózsf István #4378
    Kicsit megcsömörlöttem mostansága foglalásoktól. Főleg, hogy kiderült: Hiába!
    Tegnap előtt, úgy hagytam abba a játékot, hogy... Akkor inkább az elejéről:
    Elindítom, teszek-veszek intézkedek és egyszer csak látom, hogy négy kalóz csörgő van a szektorban. Nézem őket sorban. Kettő simán vihető (Kb 30 körüli személyzet) Kettő meg 60-70. Nekiálltam a két könnyebnek. természetesen jöttek a kotnyelesek is... Végeztem az elsővel, már a másodikat is javában foglaljuk, amikor egyszer csak felrobban. Nem volt az annyira váratlan, csak én voltam egy kicsit trehány. A baj csak az, hogy ezen voltak a feltápolt dédelgetett - nevelgetett katonáim! Mentettem előtte? EGY FRÁSZT!!! Másfél óra játék kuka! Tegnap el sem akartam indítani, ma elindítom. majdnem ugyanaz a szitu, csak nem vártam meg amíg a négy "kikel" Az elsőnél szinte pontosan ugyanaz a hiba! Csak most nem a tuti sereg volt rajta, hanem a második számú tuti. Egyszerűen nem vagyok hajlandó kellő komolysággal kezelni a játékot!
    Harmadik nekifutásra sikerült túltennem magam mindenen (Sok-sok mentéssel!) De akkor meg nem álltam meg tíz darabig! És már rohadtul unom. Szóval beállítok három csörgőkből álló csapatot, hogy felügyeljék a szektort és csak nagyritkán veszek el egyet. Most már egész biztos vagyok, hogy a játék úgy van megírva, hogy amikor azt az üzenetet kapod, hogy védd meg az áldozatod, akkor lelőhetsz bárkit, aki támadja. Sőt! Azt is kikísérleteztem, hogy mielőtt a foglalási parancsot kiadnátok, már akkor el lehet kezdeni az irtásukat és így biztosabb a végkimenetel.

    Természetesen előléptetés: Ohne!