Egosoft X4
  • Jóózsf István #3985
    Az az egyetlen egy hajó egy csörgő volt. Second contatct XI-ben. Szinte csak ő volt és én (mi) Temérdek időm volt, de alig akartak kiugrálni belőle. Már untam lőni. Felvettem, de nem töltöm fel, mert felvágnátok az ereiteket unalmatokban.
    Nem is ez a lényeg.
    A legénység mozgatása elsőre nem sikerült túl jól. Annyit elértek, hogy a hajóról elhozza minden embert akit kérünk. Innentől érdekes. Ugyanis a kabinok elhagyják a hajót és elmennek a fogadó hajóig és ott legyeskednek. Ugyanúgy nem tudnak dokkolni, mert bénák.
    DE...!
    Nincs jelölésük, mint mindennek a játékban. Nem lehet rájuk kattintani. Tehát; Effektív nem léteznek! Térképen és a radaron sem látszanak. A be nem dokkolt kabinok utasai szürkével vannak jelen a legénységi listában.
    Gyanítom, hogy az IS - OOS jelenség még mindig játszik.
    Mivel pont ennek a foglalásnak az elejére kellett visszatöltenem, már nem voltam elég higgadt, hogy tesztelgessem.
    Ja igen. A fogadó hajó sem vesz tudomást a kabinokról. Ha megmozdulok, mivel a rajomban van az is megmozdul. Eddig ez nem így volt. Ebből arra következtetek, hogy simán kijön a szektorból is utánam és hagyja megmurdelni a katonákat.
    Szóval kissé kusza lett a rendszer. Próbáltak egyszerűsíteni rajta, de egyelőre inkább rontottak.