Egosoft X4
  • RJoco
    #3770
    Találtam egy SCA Behemótot. Érdekes mód, mire odaértem hozzá, már Antigonés volt.
    Nem baj, azért leszkenneltem és előjött, hogy mégiscsak SCA-s.
    21 tag volt rajta, ebből 7 katona. Ehhez kevés a sárkány legénysége, gondoltam, hogy hívom a főnixet és friss 21 katonával elfoglalom. Amíg a főnix érkezik, addig én kilyuggatom a csónakot. Ezzel nem is volt gond.
    Megjött a főnix, kiadom neki a foglalási parancsot, erre ott köröz, de amúgy nem történik semmi.
    Mondom NEM LEHET ENNYIRE BÉNA!!!! Vagy inkább ordítottam? A szomszéd tudja...
    Na mindegy, hát akkor erről ennyit, ezzel nem kell hajót foglalnom.
    Kicsit odébb látom, hogy pár kék jel küzd némi pirossal. Xenon-ok. Muksók és Némberek.
    És azt is látom, hogy már csak heten maradtak a behemóton. Úgyhogy mégiscsak a sárkányról indítottam a foglaló egységet. A leosztás pont, mint a főnixnél, csakhogy most a katonáim kezdők voltak. A főnixről vissza is veszem a jó kis harcosaimat.
    A bagázst legyőzték, a hajó az enyém lett, közben a Xenonok is győztek és jöttek felém, de ez nem volt gond.
    A javító drónt elhagyta mikor travel módra váltott. Szerintem a főnixnél is ez lehetett.