Egosoft X4
  • RJoco
    #3596
    Meg volt már bénítva. Először lelövöm a fegyverzetet, aztán, ha van nálam bomba, akkor kiugrom és rádobok kettőt a nagy pajzsmodulok közé. Ez elintézi mind a kettőt. Onnan kezdve nincs visszatöltés.
    Természetesen a hajó áll, bár, ha mozogna, az sem lenne probléma.
    Amúgy a Nemezis nem nagy hajó, szóval nem gond kiszállni és megtalálni a pajzs generátorokat.
    Arra mondjuk mindig figyelek, hogy ne tartson felém egy Xenon se.
    A ratata szerintem nekem nem szór annyira, mint neked. De én Teladi állomáson raktam fel. Le is videóztam, mindjárt átkonvertálom és feltolom, hogy miről is beszélek.
    A sebesség értékek felettébb érdekesek. De nekem a sebzés is számít. Hiába gyors, ha keveset sebez. Még így is tudok többet mellé lőni, így talán a nagyobb sebzés nekem fontosabb. Főleg, ha szemből támadnak.
    A távcsöves Mass-t ki fogom próbálni. Sajnos már nincs K a Teladi rendszerben.

    Nekem pont egy Incarcatua-m van. Szerintem pont, hogy nagy raktér és vállalható sebesség, legalábbis a Teladikhoz képest.
    De ahogy így írod a menedzselést, szerintem nem veszek belőle többet.
    Mondjuk ezt is inkább csak én küldözgetem ide-oda és sokat dekkol a Claytronics gyárnál, mert az drága és mindig kevés.