f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • Ironman2
    #279
    Én ma értem a végére,mit ne mondjak,ekkorát már régen szórakoztam,le a kalappal a Duffer fivérek előtt!! A gyenge második évad után,ez most hatalmas felüdülés volt.Igaz az első pár részben úgy éreztem magamat mintha egy szappanopera kellős közepébe csöppentem volna,és a Pláza a fő helyszín,de aztán bedurvulnak az események,bár a téma összességében mai szemmel nézve gagyinak tűnik,de ha ez a nyolcvanas években ment volna le,akkor még Oscar esélyes is lenne,annyira jók voltak az alakítások.A humorról meg nem is beszélve amiket összehordtak a nyolc részben.Nem néztem végig a stáblistát,de aki ezt megirta zseniális munkát végzett.Erika kiscsaj személye nekem magasan győzött a szériában.Robin szerepe is jó volt,nagy jövő elé nézhet szinész szülei után,van kiktől tanulnia.
    Azért voltak unalmas társalgások,azt leszámítva mindenkinek ajánlom akik nem is látták az előző szériákat azoknak is,mert rengeteg utalás,visszaemlékezés van ezekből is.Az utolsó rész meg mindent vitt,főleg mikor Limahl zenéje megszólal a Neverending Story,na akkor majdnem dobtam egy hátast.Amúgy a legjobb 80-as évekbeli soundtracket válogatták össze a harmadik szériába,minden zene a kedvencem volt akkor.Persze én is annyi idős voltam abban az évben,mint a filmben a gyerekek,így totálisan átélem az egészet újra!

    A régi nagy sikerű filmek is felismerhetők:Terminátor2,A Légy,Nyolcadik utas a:Halál,Vissza a jövőbe (abból ugye voltak is jelenetek),A Dolog (The Thing,a Kurt Russel féle)..stb,még lehet volt pár,csak én nem találtam meg :)
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.07.12. 12:14:49