f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • cylonflatus
    #216
    Ja, hogy ezek alapján gondolod, értem. Azt hittem olvastál valahol valami konkrét infót erről. Szerintem semmilyen földönkívülis szál nem lesz a sztoriban. Amiket fölsoroltál, ezek ugyanolyan kikacsintások mint a többi kismillió, amivel tele van a sorozat. Főhajtás, tisztelgés a korszak előtt, easter eggek, ahogy tetszik, de semmi több, de legalábbis biztos nem utalások egy földönkívüli szálra. Ezt a demogorgonos témát fogják tovább vinni, ill inkább úgy mondanám, hogy az Upside Down témát viszik tovább. A demogorgon, bár ő volt a gonosz főszereplő az első évadban, és a másodikban is ők jelentették a közvetlen parát, de csak egy entitás a másik dimenzióból. Upside Down, ahonnan a demogorgonok jönnek, ez a velünk párhuzamos másik dimenzióról még mindig viszonylag keveset tudunk, ezt fogják tovább bontani, én speciel nem is örülnék neki, ha idekevernék valahogy a földönkívülieket. Inkább bontsák ki normálisan a sztorit, mi az a hatalmas valami -nyilván ő a "pálya végi boss"-, ami figyeli őket, mi a célja, már ha van neki olyan, hogyan lett ilyen Upside Down, vagy mindig ilyen volt, stb. Nem unalmas ez még, egy csomó mindent el lehet még mesélni. Esetleg úgy tudnék elképzelni egy földönkívülis szálat, ha pl Upside Down egy párhuzamos világ, ami sokáig ugyanolyan volt mint a miénk, csak egy meteor, vagy egyéb úton megfertőződött egy földönkívüli organizmussal, ami aztán elszaporodott és kipusztította a bolygón az élet nagy részét, és erre a párhuzamos valóságra sikerült ablakot nyitnia a kutatóknak.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.04.29. 23:12:52