384
f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • Jim Morrison
    #223
    ugy hallom egesz evadhoz van felirat. aah csak hetvegen tudom nezni :(
  • Jim Morrison
    #222
    jó, s2 comic con trailernel sosem lesz jobb... :)
  • akyyy
    #221
    s2 utolsó 2 részének nem volt szinkronja, jelenleg meg le is vettek minden magyar szinkront, meg feliratot.

    sztem kizárt, hogy lesz a harmadik évadhoz így. csak ha visszakerül a többi, akkor talán lesz a harmadikhoz is.

    de ez csak az én tippem. talán valamelyik adó fogja itthon adni, és ezért vették le... passz.. :( dark se kapott feliratot :(
  • Inquisitor
    #220
    Főoldalon kint van a teaser és a trailer szinkronos verziója, de nekem eléggé MEH kategória.
    Viszont felveti a kérdést, hogy július 4-re lesz S2 és S3 szinkron vajon? (Nyilván nem én várom ezeket.)
  • Jim Morrison
    #219
    nem változtak az érzéseim, még mindig nagyon várom :D
  • Inquisitor
    #218
  • Jim Morrison
    #217
    a teljes első évad
  • cylonflatus
    #216
    Ja, hogy ezek alapján gondolod, értem. Azt hittem olvastál valahol valami konkrét infót erről. Szerintem semmilyen földönkívülis szál nem lesz a sztoriban. Amiket fölsoroltál, ezek ugyanolyan kikacsintások mint a többi kismillió, amivel tele van a sorozat. Főhajtás, tisztelgés a korszak előtt, easter eggek, ahogy tetszik, de semmi több, de legalábbis biztos nem utalások egy földönkívüli szálra. Ezt a demogorgonos témát fogják tovább vinni, ill inkább úgy mondanám, hogy az Upside Down témát viszik tovább. A demogorgon, bár ő volt a gonosz főszereplő az első évadban, és a másodikban is ők jelentették a közvetlen parát, de csak egy entitás a másik dimenzióból. Upside Down, ahonnan a demogorgonok jönnek, ez a velünk párhuzamos másik dimenzióról még mindig viszonylag keveset tudunk, ezt fogják tovább bontani, én speciel nem is örülnék neki, ha idekevernék valahogy a földönkívülieket. Inkább bontsák ki normálisan a sztorit, mi az a hatalmas valami -nyilván ő a "pálya végi boss"-, ami figyeli őket, mi a célja, már ha van neki olyan, hogyan lett ilyen Upside Down, vagy mindig ilyen volt, stb. Nem unalmas ez még, egy csomó mindent el lehet még mesélni. Esetleg úgy tudnék elképzelni egy földönkívülis szálat, ha pl Upside Down egy párhuzamos világ, ami sokáig ugyanolyan volt mint a miénk, csak egy meteor, vagy egyéb úton megfertőződött egy földönkívüli organizmussal, ami aztán elszaporodott és kipusztította a bolygón az élet nagy részét, és erre a párhuzamos valóságra sikerült ablakot nyitnia a kutatóknak.
    Utoljára szerkesztette: cylonflatus, 2019.04.29. 23:12:52
  • Ironman2
    #215
    Ezt nagyjából el is fogom felejteni hogy én szinkronnal nézzem.
  • Ironman2
    #214
    Mivel a nyitójelenet a Harmadik tipusú találkozásokból volt felismerhető.Én máig emlékszem rá,és a 80-as években láttam mikor idekerült hozzánk a moziba (elég későn,mivel 1977-es a film)

    https://www.imdb.com/title/tt0075860/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1

    A Függetlenség napjára is van utalás,mivel a filmsorozat akkor játszódik,és akkor is jelenik meg,sőt szintén egy UFO-s témájú film is készült belőle.Szóval nem lennék meglepve,ha ezeket a demorgorgonokat összekötik egy földönkívüli témával.
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2019.04.29. 00:51:25
  • cylonflatus
    #213
    Földönkívüliek? A Stranger Thingsben? Ezt miből gondolod?
  • Jim Morrison
    #212
    Igen!
    Hopper hangja fura (Debreczeny Csaba?) de amugy vallalhato szerintem. abbol a par percbol itelve.
  • akyyy
    #211
    állítólag magyar szinkronos lett a pilot epiízód, ez igaz?, :O
  • Jim Morrison
    #210
    ááá jöjjön mááár
  • Ironman2
    #209
    Azért kiváncsi leszek mi lesz a földönkívüliek szerepe a filmben,talán teljesen elhagyták ezt a kutatólabor és a Demorgorgon témát? Az jó is lenne,már uncsi volt.
  • Ironman2
    #208
    Ez igen!!!!! Ezt nevezem!! Odapakolnak most rendesen a latymatag második széria után! Július 4-ét várom nagyon!!! (gondolom nem véletlenül választották a Függetlenség napját megjelenési időpontnak (utalás a hasonló nevü filmre is,egyben).Harmadik Tipusú Találkozások c.filmet aki látta,az egyből felimeri a trailer nyitó jelenetét.
    Egyébként a Szellemirtók 4-be már leszerződtették Finn Wolfhardot,ő lesz az egyik szellemirtó,annyira megtetszett a rendezőnek a Stranger Things-beli szereplése.A többit nem akarja,mert akkor már nagyon majmolás lenne az is.Az eredeti Szellemirtók folytatása lesz majd a Szellemirtók 4,(nem ez az utóbbi csajos kirohanás téma,hála istennek),és Ivan Reittman fia fogja rendezni,szóval jó kezekbe került ismét a Szellemirtók széria.
  • Darthmushroom
    #207
  • Ironman2
    #206
    Milliw B.Brown-t összehozták már fűvel-fával,most a legújabb pletyka szerint David Beckham (egyik)fiával randizik (Romeoval).De szar lehet neki 15 évesen:)

    http://www.blikk.hu/sztarvilag/romeo-beckham-millie-bobby-brown-szerelem/zdwnjrw

  • grebber
    #205
    Megvan a Szellemirtók 3. első két szereplője

  • Ironman2
    #204
  • RatBaG #203
  • Jim Morrison
    #202
    s3 title tease
  • Ironman2
    #201
    31 éves férfival ismerkedik Millie.

    Érdekes,mert a nyáron még a vele egykorú Jacob Sartoriussal küldött közös szerelmes képeket a kiscsaj.Azon csodálkozom hogy ezt engedik a szüleik hogy egy felnőtt férfival még csak csetelős viszonyba is kerüljön.Nagyon hamar be lehet cserkészni egy tinit,aki nem tud még mérlegelni.
  • Ironman2
    #200
    Egy új szereplő is feltűnik majd Robin szerepében a harmadik évadban,a gyönyörüséges Maya Hawke:

    https://www.imdb.com/name/nm1638321/?ref_=tt_cl_t8

  • Ironman2
    #199
    Megjött a 2019-es Godzilla:KIng of the Monsters előzetese,melyben Millie Bobby Brown lesz az egyik főszereplő (ismét Madison névvel,micsoda véletlen.) Egyébként valószínü hogy 2 részt forgatnak le egyszerre,mert 2020-ban meg jön a folytatása,Godzilla vs Kong néven (szegény King Kong),és abban is ugyanez a szereplőgárda lesz.

  • Jim Morrison
    #198
  • Ironman2
    #197
    Millie Bobby Brown is szerepel a Maroon 5 legújabb videóklippjében. (meg amúgy még ott van pár hiresség is)

  • Ironman2
    #196
    Ápr.20-án megvolt a meghallgatás,3 új taggal bővül a csapat.Nekem Külön öröm a Fűrész első részének egyik szereplője Cary Elwes,speciel régen a Robin Hood paródiának is ő volt a főszereplője aki még emlékszik rá a Fuszeklik fejedelmére..

    Stranger Things Series 3 Promó videó
  • Ironman2
    #195
    Nem lepődnék meg ha Corey Feldman szerepelni fog a harmadik szériában.
  • Ironman2
    #194
    Én nagyon sokszor megnéztem a Bolygó neve:Halált még videókazettán anno.Kedvenc filmem volt.Winona Ryder is szerepelt az ALien sorozat negyedik részében Feltámad a :Halál (az egyik főszereplő volt)

    Jó lenne régi szereplőket is látni még,nemcsak Samut,akit én anno a Kincsvadászokban láttam először,és nem a Gyűrűk urában

    https://videa.hu/videok/film-animacio/kincsvadaszok-the.goonies.1985-eredeti-film-magyar-M4xTmgOsB0MJGq0a
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.01.29. 09:51:23
  • Ironman2
    #193
    Meg is lepődtem mikor Max-el összejöttek,meg smároltak,de ott ilyen az élet,nincsen migránsutálat mint nálunk.D
  • CSOCSO
    #192
    Nem tudtam hova tegyem A doki csavot es vegulis kinyogtek a Beyond Stranger Thingsben, hogy az Aliensben volt
    Onnan volt annyira ismeros:
  • CSOCSO
    #191
    Tenyleg eleg nagy hulyeseg, hogy egyben kiadjak az egeszet.

    Amit a "Beyond Stranger Things" videokbol hallottam es tetszett;
    !! Bar ezek NEM rendezoi elmeletek, mondhatni a gyerek szineszek bofogtek ki, hogy milyen cool lenne es a rendezoknek az elmondasuk szerint meg fingjuk nincs, hogy merre akarnak haladni de aki nem kivancsi, hogy akar mi is lehetne a kovetkezo seriesban az ne olvassa el!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felmerult, hogy Hopper es Joyce osszekerul es akkor Eleven es Will tesok lesznek. Az is jo lenne uj sztorinak, hogy Will ben marad egy kis gonosz ero es O is tudna dolgokat csinalni mint Eleven. Nem tudom, hogy a szornyes oldalat mennyire lehetne tovabb feszegetni. Ebben a reszben zsenialisan vittek tovabb a dolgokat a demogorgonrol a "Mind Frayerre" meg az alagutakra de innen hova tovabb? Eleven vs Will meg erdekes lehetne de akkor most masodszorra is "szellem uzes" lesz?


    Amugy a kedvenc karakterem Dustin. Attol fuggetlenul, hogy mekkora batalis hulyeseget csinal a masodik seasonben. Remelem sokra viszi a srac. O az egyetlen akit szivesen latnek meg mas filmekben. "Grrrrrrrrrrrrrr" :D
    Feka srac ( Lucas) meg valo eletben annyira tipikus feka. Az egesz oltozkodese meg minden. Annyira kilog a tobbi feher gyerekek kozul.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2018.01.29. 03:01:11
  • akyyy
    #190
    amerikai szinkronos mert német sorozat (mármint a Dark)
  • Ironman2
    #189
    Én is letudtam pár nap alatt,ahogy jöttek a fordítások sorban.Van szinkronos? Inkább meg se nézem azt. :) Sajnos ebben az évben nem lesz harmadik széria,pedig jó lenne.
  • Jim Morrison
    #188
    netflix erre a modellre épül :) god bless
  • DantszEE
    #187
    Azért van csak ennyi hozzászólás, mert mindenki egyben darálja az egyben kiadott részeket.:D
    Amúgy szerintem ez irtó nagy hülyeség a forgalmazó részéről.
  • Jim Morrison
    #186
    én azzal néztem, szinkronizált zavart :c
  • akyyy
    #185
    Dark

    de ne szinkronosan nézd, hanem eredeeti nyelven
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2018.01.28. 19:05:14
  • Jim Morrison
    #184
    Újra nézed őket :p

    Nem néztem BHS videókat.