360
f9pxo3mimzecsdt55ikb.jpg
  • Ironman2
    Egy új szereplő is feltűnik majd Robin szerepében a harmadik évadban,a gyönyörüséges Maya Hawke:

https://www.imdb.com/name/nm1638321/?ref_=tt_cl_t8

• Ironman2
    Megjött a 2019-es Godzilla:KIng of the Monsters előzetese,melyben Millie Bobby Brown lesz az egyik főszereplő (ismét Madison névvel,micsoda véletlen.) Egyébként valószínü hogy 2 részt forgatnak le egyszerre,mert 2020-ban meg jön a folytatása,Godzilla vs Kong néven (szegény King Kong),és abban is ugyanez a szereplőgárda lesz.

• Jim Morrison
  • Ironman2
    Millie Bobby Brown is szerepel a Maroon 5 legújabb videóklippjében. (meg amúgy még ott van pár hiresség is)

• Ironman2
    Ápr.20-án megvolt a meghallgatás,3 új taggal bővül a csapat.Nekem Külön öröm a Fűrész első részének egyik szereplője Cary Elwes,speciel régen a Robin Hood paródiának is ő volt a főszereplője aki még emlékszik rá a Fuszeklik fejedelmére..

Stranger Things Series 3 Promó videó
  • Ironman2
    Nem lepődnék meg ha Corey Feldman szerepelni fog a harmadik szériában.
  • Ironman2
    Én nagyon sokszor megnéztem a Bolygó neve:Halált még videókazettán anno.Kedvenc filmem volt.Winona Ryder is szerepelt az ALien sorozat negyedik részében Feltámad a :Halál (az egyik főszereplő volt)

Jó lenne régi szereplőket is látni még,nemcsak Samut,akit én anno a Kincsvadászokban láttam először,és nem a Gyűrűk urában

https://videa.hu/videok/film-animacio/kincsvadaszok-the.goonies.1985-eredeti-film-magyar-M4xTmgOsB0MJGq0a
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2018.01.29. 09:51:23
  • Ironman2
    Meg is lepődtem mikor Max-el összejöttek,meg smároltak,de ott ilyen az élet,nincsen migránsutálat mint nálunk.D
  • CSOCSO
    Nem tudtam hova tegyem A doki csavot es vegulis kinyogtek a Beyond Stranger Thingsben, hogy az Aliensben volt
    Onnan volt annyira ismeros:
  • CSOCSO
    Tenyleg eleg nagy hulyeseg, hogy egyben kiadjak az egeszet.

Amit a "Beyond Stranger Things" videokbol hallottam es tetszett;
    !! Bar ezek NEM rendezoi elmeletek, mondhatni a gyerek szineszek bofogtek ki, hogy milyen cool lenne es a rendezoknek az elmondasuk szerint meg fingjuk nincs, hogy merre akarnak haladni de aki nem kivancsi, hogy akar mi is lehetne a kovetkezo seriesban az ne olvassa el!!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Felmerult, hogy Hopper es Joyce osszekerul es akkor Eleven es Will tesok lesznek. Az is jo lenne uj sztorinak, hogy Will ben marad egy kis gonosz ero es O is tudna dolgokat csinalni mint Eleven. Nem tudom, hogy a szornyes oldalat mennyire lehetne tovabb feszegetni. Ebben a reszben zsenialisan vittek tovabb a dolgokat a demogorgonrol a "Mind Frayerre" meg az alagutakra de innen hova tovabb? Eleven vs Will meg erdekes lehetne de akkor most masodszorra is "szellem uzes" lesz?

Amugy a kedvenc karakterem Dustin. Attol fuggetlenul, hogy mekkora batalis hulyeseget csinal a masodik seasonben. Remelem sokra viszi a srac. O az egyetlen akit szivesen latnek meg mas filmekben. "Grrrrrrrrrrrrrr" :D
    Feka srac ( Lucas) meg valo eletben annyira tipikus feka. Az egesz oltozkodese meg minden. Annyira kilog a tobbi feher gyerekek kozul.
    Utoljára szerkesztette: CSOCSO, 2018.01.29. 03:01:11
  • akyyy
    amerikai szinkronos mert német sorozat (mármint a Dark)
  • Ironman2
    Én is letudtam pár nap alatt,ahogy jöttek a fordítások sorban.Van szinkronos? Inkább meg se nézem azt. :) Sajnos ebben az évben nem lesz harmadik széria,pedig jó lenne.
  • Jim Morrison
    netflix erre a modellre épül :) god bless
  • DantszEE
    Azért van csak ennyi hozzászólás, mert mindenki egyben darálja az egyben kiadott részeket.:D
    Amúgy szerintem ez irtó nagy hülyeség a forgalmazó részéről.
  • Jim Morrison
    én azzal néztem, szinkronizált zavart :c
  • akyyy
    Dark

de ne szinkronosan nézd, hanem eredeeti nyelven
    Utoljára szerkesztette: akyyy, 2018.01.28. 19:05:14
  • Jim Morrison
    Újra nézed őket :p

Nem néztem BHS videókat.
  • CSOCSO
    Azon vagyok a legjobban meglepodve, hogy osszsen csak 180 hozzaszolas van.

Valaki nezte az after stranger things " behind the scenes" videokat?
  • CSOCSO
    Meglestem mindket evadot az elmult hetben. Nagyon tetszett. Mi a szart fogok most nezni a munkahelyen?:D
  • Jim Morrison
  • RatBaG #180
  • Ironman2
    https://port.hu/cikk/tv/kedvenc-teves-seriffunk-elkotyogta-mi-lesz-a-stranger-things-3-evadaban/article-49787
  • Ironman2
  • RatBaG #177
  • Ironman2
    Így volt megírva neki,nem tehetett róla.D
  • Synchronous
    Shadow monster nincs?
  • hiper KOCKA
    Vásároljatok demogorgont.

Amúgy a #172-ben látható srácon fogtam a fejem, hogy milyen elővigyázatlan... kibányássza a kukából azt a pudvás csupaszcsigát, és lazán tartogatja a szobájában... kezdetben még azt sem tudta micsoda, honnan való, de azért eteti meg jópofizik vele. Bele sem gondolt hogy veszélyes is lehet? És még a társai elől is eltitkolta. Azért mikor virágfejű geconná fejlődött, már kicsit elgondolkodott jó ötlet volt-e háziállatként tartani.
  • Ironman2
  • RatBaG #172
  • RatBaG #171
  • dantor7
    Tipikus példája annak, hogy néha nem a "cél" elérése a fontos - hogy legyen valami durva fordulat, hanem maga az "út".
    Tudod, hogy meg fogják oldani, a kérdés, hogy hogyan? Mit használnak fel, mire-hogyan jönnek rá, stb. ezekben is lehet sok-sok meglepetés ahogy volt is az első két évadban.

Hiányolom is ezt a fajta filmezést, ma már mindenhol "csavarok" vannak, de én már számítok is a csavarokra akkor meg úgysem lepődök meg annyira... A Trónok Harcát a sok csavar miatt már inkább RANDOM-nak éreztem, akármi megtörténhet, ha hirtelen kizoomoltak volna hogy egy szimuláció az egész akkor is csak "hm hát igen benne volt a pakliban" fejjel ültem volna kb
  • Sequoyah
    En nagy fordulatra nem szamitok. Ez nem a Tronok Harca, vagy mas modern sorozat, ami a fordulatokkal nyeri meg a nezoket. Az elso 2 szezonban sem volt semmifele fordulat, igazabol teljesen klises volt az egesz tortenet. Gonosz hatalom, szorny elszabadul, megkuzdenek a szornnyel es nyernek. Pont.
    Viszont pont ezen klisek adtak szepseget, a hangulataval es karaktereivel egyutt, mert tenyleg mintha a 80-as evekbe csoppentunk volna, es egy akkori sorozatra talaltunk volna ra, csak modern minosegben.

• DasIsFuck
    Korábban én is szerettem, aztán rájöttem, hogy nem feltétlen a filmek hibásak a téma rossz interpretálásában, hanem maga az időutazás mint téma egy elcseszett baromság.

Nem tudsz úgy hozzányúlni a témához, hogy ne fuss paradoxonba, sőt eleve hibás elgondolással kell a témának állni, mert máskülönben már nem időutazásról beszélünk.
  • Ironman2
    Ott folytatódik ahol befejeződött az iskolai bál,hirtelen előugrik valaki,és eljátssza a Johhny B.Goode számot miközben Eleven,és Mike smárolnak.Mike nem is sejti hogy a jövőbeni fia áll a színpadon.DDD
    Utoljára szerkesztette: Ironman2, 2017.11.30. 15:00:46
  • Ironman2
    Pedig nem fogjuk elkerülni,annyira logikus,hogy az is a 80-as évek nagy sikere volt,biztos hogy céloznak rá valahogy.
  • Malakai
    Azt el tudom esetleg képzelni, hogy az egyik akárhányaska mondjuk belelát a jövőbe, de konkrét időutazást nem hiszem.

Én az időutazás témát nagyon szeretem, csak általában rosszul van megoldva, eddig ez itt tetszik, de nem biztos, hogy kell ide. :)
  • DasIsFuck
    Én remélem nem hozzák be az időutazást:S

Manapság már úgy kerülöm az ilyen témát, mint a pestist.
  • Malakai
    Mind Flayer várhatóan visszatér, mint ellenfél, legalábbis a befejezés erre utalt, készítőkkel interjú alapján pedig esélyes, hogy még pár "szám" elő fog kerülni.

Szerintem rajtuk lesz nagyobb hangsúly az upside downon túl.
    Utoljára szerkesztette: Malakai, 2017.11.30. 11:59:25
  • Ironman2
    Egy jó kis időutazásos téma jó lenne.Naná hogy lenne rá alap,és még Christofer LLoyd is aktívan filmezik,bele is lehetne vinni a kutatólaboratóriumba,mekkora poén lenne.DDD
  • DasIsFuck
    Na igen, ezt azért harmadjára nem biztos, hogy szerencsés lenne előadniuk.