Diablo klón a viking érában
  • robicarlos6
    #49
    Series X-en tolom mert GOLD-hoz volt és kedvet kaptam hozzá. Haladgattam szépen. Gondoltam yt-on belenézek egy walktroughba hol tarthatók mennyi még a vége. Akkor látom már csak "egy órára" vagyok a game végétől.
    De sajnos most eljutottam egy olyan részre ahol lepkefing vagyok. Azon a részen vagyok ahol van két "golemszerűség" akinek a hátán ül valami manó vagy mi a rák. Na olyanból korábban 1-et levertem nagynehezen ,de itt kettő van egy kis szakaszon és a 30k-s életerejét hiába csapkodom le órák alatt nagynehezen 4k-ig visszatölti és semmi esélyem :(

    Sajnos debol vagyok ezekben a játékokban sose tudom mit kell nézni a fegyverek meg a tárgyak tulajdonságánál. Ugyanezen volt a Van Helsingnél. Ott is a finálé előtt kb 10 percel kipukkant a tudásom...
    Mondjuk a sebzéseket sem értettem soha ezekben a játékokban. Ott van a fasza 2 kezes fegyver 540-es sebzéssel csapkodom az ellen azt ilyen 70 eket szed le így meg 30k-t leverni lehetetlen főleg hogy mindig visszatölti az életét...

    Lehet resetelni valahol a skilleket és újra elosztani?