Pokémon Go - Az új Pokémon játék mobilon.
  • darkSectorxxx #204
    Ja értem. :D

    Köszönöm, akkor próbálok ívesen a sok xp-ért, bár így is hamar fejlődök, aránylag.
    Mert unokaöcsém csinálja én csak besegítek neki, azt a munkahelyemen van pont egy pokestop a pénztárnál ahol ülök egész nap szinte, azt most kevés vendég van ráérek pörgetni a pokestop-ot 5 percenként. :)

    Meg csak idő kérdése és szinte naponta jön új monster, én meg azt hittem a gyerkőcnek ha segítenem kell mászkálnom kell majd, de azt max a hülye tojásokkal kell, amit sajna szerintem elég szűkmarkúan számol el a rendszer.

    ma meg jött valami új áramos szörny, ami szinte elárasztotta a pokestop helyet, kb 13-15 darab volt vagy több mai nap, de eddig més nem is láttam ezt a szörnyet, párat be is szedtem belőle....

    Ez volt az, nem értem, gondolom randomgenerátor...
    De a legtöbbször a buta kis madár meg a kisegr van csak...
    Ellenben a tüsis hajú kismadárból kb 6-ot láttam eddig és kizárólag 10 cp-s volt...valszeg nem létezik belőle nagyobb.

    Viszont a kis évi-ből megvan mind a 3 következő alakja....

    Mondjuk még ezek a Gym-ek homályosak nekem, nem mintha használtam volna, mert 25-30-as karakterek vannak itt 2000-3000cp-s szörnyekkel, nekünk még esélytelenek, nem is értem hogy lehet addig felhúzni a szörnyeket, hiszen véges a csik, és rengeteg lila folyadék kell fejlesztésekhez.