213
Pokémon Go - Az új Pokémon játék mobilon.
  • szalacsi10
    #213
    https://www.youtube.com/watch?v=j_MLe3gpHlMv
  • desigo
    #212
    Kb hány éves volt?
  • Bexter
    #211
    Ő az egyetlen :D
  • DarkHorSe
    #210
    Ma lattam valakit a villamoson aki ezzel jatszott :O
  • Negritis
    #209
    Trainers,

    Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.57.2 for Android and 1.27.2 for iOS devices. Below are some release notes and comments from our development team.
    Over 80 additional Pokémon originally discovered in the Johto region can be caught.
    Gender-specific variations of select Pokémon can be caught.
    Added new encounter mechanics.
    Added Poké Ball and Berry selection carousels to the encounter screen.
    Added two new Berries.
    Added new avatar outfit and accessory options.
    Added new night-mode map and encounter music.
    Added bonus Candies for catching Evolved Pokémon.
    Implemented Apple Watch connection stability improvement.
    Various bug fixes.
    Minor text fixes.
    —The Pokémon GO team
  • Negritis
    #208
    johto league confirmed
    elvileg jön a héten
  • darkSectorxxx #207
    Köszönöm meglesem. :)
  • Negritis
    #206
    nézd meg tinydeals-n vagy aliexpressen
  • darkSectorxxx #205
    Srácok ilyet lehet valahol szerezni ésszerű összegért?
    Mert itt kb ~7500ft a posta!!!!




    Ha igen akkor kérem jelezze az illető...köszönöm.
  • darkSectorxxx #204
    Ja értem. :D

    Köszönöm, akkor próbálok ívesen a sok xp-ért, bár így is hamar fejlődök, aránylag.
    Mert unokaöcsém csinálja én csak besegítek neki, azt a munkahelyemen van pont egy pokestop a pénztárnál ahol ülök egész nap szinte, azt most kevés vendég van ráérek pörgetni a pokestop-ot 5 percenként. :)

    Meg csak idő kérdése és szinte naponta jön új monster, én meg azt hittem a gyerkőcnek ha segítenem kell mászkálnom kell majd, de azt max a hülye tojásokkal kell, amit sajna szerintem elég szűkmarkúan számol el a rendszer.

    ma meg jött valami új áramos szörny, ami szinte elárasztotta a pokestop helyet, kb 13-15 darab volt vagy több mai nap, de eddig més nem is láttam ezt a szörnyet, párat be is szedtem belőle....

    Ez volt az, nem értem, gondolom randomgenerátor...
    De a legtöbbször a buta kis madár meg a kisegr van csak...
    Ellenben a tüsis hajú kismadárból kb 6-ot láttam eddig és kizárólag 10 cp-s volt...valszeg nem létezik belőle nagyobb.

    Viszont a kis évi-ből megvan mind a 3 következő alakja....

    Mondjuk még ezek a Gym-ek homályosak nekem, nem mintha használtam volna, mert 25-30-as karakterek vannak itt 2000-3000cp-s szörnyekkel, nekünk még esélytelenek, nem is értem hogy lehet addig felhúzni a szörnyeket, hiszen véges a csik, és rengeteg lila folyadék kell fejlesztésekhez.
  • BarneyK
    #203
    Akkor sorban:

    A málna (amit szőlőnek írtál) arra kell, hogy ha dobás előtt megeteted a pokemonnal, akkor nagyobb az esélye az elkapásnak. Ha elkaptad, de kiszabadult, akkor újra kell etetni.
    A színes karikának 2 funkciója van. Az egyik az, hogy a színe határozza meg, hogy mennyire nehéz elkapni egy pokemont. Értelemszerűen a zöld a legkönnyebb, a piros a nehezebb. Ha karika mérete is szabályozza az elkapás esélyét. Tehát ha nagy a karika, akkor kisebb esélyed van arra, hogy jót dobj, ha kicsi akkor nagyobb.
    A labdák (később nem csak piros és kék lesz, hanem több is) szintén a bennmaradás esélyét növelik. Minél nehezebb egy pokemont elkapni (pl sárga, piros kör), annál nagyobb labdát érdemes használni. Pl pidgey-re pirosat, de snorlax-re inkább a fekete-sárgát.
    Amikor csillog az azt jelenti, hogy íveset dobsz. Azért bónusz XP jár, de nehezebb eltalálni.
  • darkSectorxxx #202
    Srácok!

    Mi a helyzet a pokefogásnál? Van ugye a labda, meg a szőlő....
    Na szóval hogy megy ez most?

    Miért van a szőlő?
    Miért van az hogy megy egy színes karika a szörnyek körül amikor pörgetem a labdákat?
    Mikor érdemes használni az alap labdát és mikor a kéket?
    Mi az amikor csillog a labda amikor pörgetem, csak akkor nehéz célozni a labdával ugye, van ezeknek jelentősége?
  • darkSectorxxx #201
    Furcsa, hogy most a telefonon müködik a cucc, de neten a profillal nem enged belépni, holott jó a felhasználónév meg a jelszavam, hiszen felirtam ide egy lapra és ezzel vagyok a telefonon is belépve, érdekes.....
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2017.01.02. 17:41:52
  • darkSectorxxx #200
    Ja ez a baj hogy nem engedi. :D

    Most meg a jelszót felejtettem el és kéne jelszóemlékeztetőt, de csak nem érkezik meg az az e-mail....:S
  • Negritis
    #199
    https://support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/articles/221958248-Supported-devices

    Android

    Android 4.4+
    Rooted devices are not supported
    Preferred resolution of 720x1280 pixels (Not optimized for tablet)
    Strong internet connection (Wi-Fi, 3G, or 4G)
    GPS and Location Services

    hivatalosan ez a szitu

    de amúgy elvileg ha a google account rajta van azzal meg tudod nézni hogy egyáltalán lehet-e telepíteni
    nekem a telefonom sok cuccot nem is enged telepíteni se ha valszeg enm futna
  • darkSectorxxx #198
    Ja értem, vagyis a 2gb ram akkor azért irták sok helyen hogy nem árt.
  • Negritis
    #197
    az a baj h a régebbi tabletek - telefonok hardveresen nem bírják a játékot sokszor
  • darkSectorxxx #196
    Ja értem.
    Ez egy tablet lenne asszem 4.3-al. :)
  • Negritis
    #195
    nem tudom, nekem 6.0 van
    de aztt tudom hogy custom rom-s telefonokon nem működik
  • darkSectorxxx #194
    Még annyit, hogy láttam van mód játszani 4.4 android alatt, ez kamu vagy télleg működik?
  • Negritis
    #193
    nem, bug
    nem 100% az esélye hogy elkapsz egy pokémont

    közbe már csak 498km séta és megvan az első Dragonite-m :D
  • darkSectorxxx #192
    Srácok, az valami bug, hogy a pokemonok amiket elkapnék folyton kiszabadulnak és eltünnek.

    Kiírja hogy valami "pokemon broken".
  • Negritis
    #191
    végre sikerült beszereznem egy charmandert!!!!!!!!!!!! :D
  • darkSectorxxx #190
    Ja értem, köszönöm. :)

    Buék!
  • lordbalu
    #189
    - A lure module-t Pokestoppokra (Kék jelzések a térképen) tudod rátenni amivel fél órán keresztül vonzza a pokémonokat.
    - Lucky Egg fél órán keresztül dupla xp
    - labda szintfüggő
    - megéri várni IV calculátorral könnyen számolható (tölthető google play-röl)
    - csak akkor zárnak ki a térképpel, ha a pokemon go külső programként érzékeli (nem szabad bejelentkezős térképet használni )
  • darkSectorxxx #188
    Szaisztok!

    Keresztfiam játszik mostanában néha ezzel a játékkal, pár kérdésem lenne a gyakorlatias pokémesterekhez, ezeket a dolgokat nem értem én sem, nem hogy a gyerek:

    - mire van a Lure modul?
    - mire jó a Lucky Egg?
    - valamint, az hogy a sima labda mellé szerezzen másféle labdákat, az mitől függ? majd bizonyos szint átlépésekor lesznek más lasztik? mert még vásárolni sem lehet, nem mintha erre egy fillért is költenénk...?
    - illetve a szörnyeknél, ahogy látom ugyanaz a szörny van több változatban, eltérő cp-vel, érdemes várni mire egy sokkal magasabb alap cp-s lényt találunk, vagy a kicsiket is érdemes fejleszteni? Ugyanaddig tudnak fejlődni?

    Illetve ezek a pokemon térképek valóban használhatóak, vagy inkább hagyjam nehogy kizárjanak trükközésekkel?
    Meg amúgy elég rossz, hogy megjelenik egy uj poke és mire a gyerekkel odasétáltunk volna, eltűnik.

    Mindenkinek amúgy BUÉK!
    És előre is köszönöm a válaszokat!
    Utoljára szerkesztette: darkSectorxxx, 2016.12.31. 17:55:17
  • Negritis
    #187
    Pokémon GO
    23 perce ·
    Trainers,
    This has been an exciting year for Pokémon GO! As we look ahead to 2017, we have one more surprise for you! We will be adding a few limited-time holiday item packs to the Pokémon GO in-game shop at a discounted rate. The morning of December 25 through the afternoon of December 30 (PST), we’ll be releasing Special, Great, and Ultra Boxes. Items in these Boxes include Incubators, Incense, Great Balls, and Ultra Balls. From the afternoon of December 30 through the afternoon of January 3 (PST) we’ll release Bronze, Silver, and Gold Boxes. Items in these Boxes include Incense, Lure Modules, Lucky Eggs, Poké Balls, and Great Balls.
    —The Pokémon GO team
  • Negritis
    #186
    Pokémon GO
    4 perce ·
    Trainers,
    Professor Willow has discovered Togepi and Pichu hatching from Eggs! Starting later today, Trainers will have the opportunity to hatch these and several other Pokémon that were originally discovered in the Johto Region in Pokémon Gold and Pokémon Silver video games. These are the first of more Pokémon coming to Pokémon GO over the next few months. Be sure to use the hashtag #PokemonGO on Twitter to share your experiences as you explore your local neighborhoods with family and friends, walk to hatch these Pokémon from Eggs, and register them to your collection this holiday season. We can’t wait to see what Pokémon you’ve hatched!
    —The Pokémon GO team
  • Bexter
    #185
    Moddolt romod van, azt meg kilötték. alólam is :/
  • Negritis
    #184
    volt egy pont amikor kilőtték az android romok használatát
    nem lehet h az a gond?
  • csgj
    #183
    Sziasztok! Xiaomi Redmi 2 Pro-t használok, és eleinte még futott rajta a Pokémon Go, de valami frissítés után most már azt írja, hogy nem kompatibilis az eszközzel. Nem értem, miért, mert továbbra is Android 4.4.4 fut rajta, és a 4.4 a minimum követelmény. (Próbáltam újratelepítést, de hatástalan.)
  • lordbalu
    #182
    Az volt az. Elfelejtettem bekapcsolni a gps-t :) Megszoktam, hogy mindig be van kapcsolva.
  • Negritis
    #181
    gps aktív? vagy a net?
    nem tölt be a háttér elvileg
  • lordbalu
    #180
    Sziasztok! Újraraktam a telom s a játékban csak zöld hátér jelenik meg s az avatárom nem mutatja az utcákat a shopokat, gym-eket se :( Valakinek valami ötlet mit kéne tenem :)
  • Negritis
    #179
    kint a buddy patch, egy ideig eltartott :D
  • Negritis
    #178
    Pokémon GO
    5 perce ·

    Trainers,

    Pokémon GO is in the process of being updated to version 0.37.0 for Android and 1.7.0 for iOS devices. Below are some release notes and comments from our development team.

    - Implemented Buddy Pokémon: Trainers will now be able to choose one of their Pokémon to be their buddy. A Trainer can earn - Candy for their Buddy Pokémon by walking a certain distance.
    - Made it easier to select smaller Pokémon on the screen.
    - Fixed an issue where Eggs would sometimes hatch without displaying the animation.
    - Improved performance reliability when a device switches networks to no longer cause the application to hang or stop updating.
    - Pokémon GO Plus support
    - Minor text fixes.

    We continue to focus on eliminating bots and scrapers from Pokémon GO. Rooted or jailbroken devices are not supported by Pokémon GO. Remember to download Pokémon GO from the official Google Play Store or iTunes App Store only.

    The Pokémon GO team
  • Negritis
    #177
    ez elég jónak tűnik
    a korábban már említett "rope" funkció


    Go out and explore with your Buddy Pokémon!

    Hi everyone,

    It’s been a busy summer and, in addition to battling bots and fixing bugs, we’ve also been busy working on some new features for our Pokémon GO Trainers. As you know, we recently released the new Pokémon Appraisal feature, which helps Trainers identify which Pokémon has the most potential for battle. Today we wanted to let you know about a new feature for the game that is just around the corner.

    The next addition to Pokémon GO will be Buddy Pokémon. You will be able to pick your favorite Pokémon from your collection to become your buddy, opening up unique in-game rewards and experiences. Buddy Pokémon will appear alongside your Trainer avatar on your profile screen, adding helpful bonuses such as awarding Candy for walking together. You’ll also have the ability to change your Buddy Pokémon at any time.

    We’ve got a lot more in the works this fall. Stay tuned here for all the details.

    Thanks,
    The Pokémon GO Development Team
  • Negritis
    #176
    mind2 alap
  • RoboKutya78
    #175
    térképre utcaneveket lehet kreálni?
  • RoboKutya78
    #174
    hurrá mükszik
    le lehet magyarítani valahogy?
    illetve hülye kérdés de megkérdem
    gps és internet gondolom mindenképp kell vagy megy ezek nélkül is legalábbis internet nélkül?
    Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2016.08.30. 21:55:40