Cattle and Crops mezőgazdasági szimulátor
  • eta32 #307
    De az semmi ,ha a radiál menübe benézel ,a vetőmag-műtrágya-permet-hígtrágya ,kijuttatásra szánt mennyiségét is ott tudod állítani és "elvileg" (ezt még tesztelgetem) nem mind egy mennyit állítasz...
    Legalább is a tutirials küldiknél erről dumált a főmókus...
    Az tuti biztos hogy az évszakok semmilyen kihatással nincsenek a fű elszáradására.....
    Szerintem nincs is a játékban ilyen, mármint elszáradás-fonnyadás,az tuti hogy a füvet nem befolyásolja ép tegnap teszteltem....következő év tavaszán is ép úgy levághattam mint előző nyáron 2-3 hónap után a vetést követően.
    Van egy sejtésem az évszakokkal kapcsolatban ,egyenlőre (remélem) csak grafikai "ficsör", de ezt még tesztelnem kell a többi növénnyel...
    Ugyan így vagyok az esővel is,az tuti hogy a kijelzője nem változik,vagyis nem lehet mérni hogy épp mennyire nedves a föld ,ezen része a 4 ÉV alatt mióta reszelik a játékot,nem sikerült megcsinálni,vagyis inaktív,semmilyen hatással nincs semmire,legalább is a levágott fűre biztos nem ,mivel néztem a nedvesség tartalmát "alt" gomb megnyomása után esőben-után.Valószínű szép grafikai ficsőr ez is.

    Ahogy a legelején olyan télről volt szó és vidi ahol hó is volt, de azt már kb fél éve vagy korábban bejelentették hogy nem lett kész ,SOON ,ja ja
    Tartok tőle ez a talaj N-P-K talaj javítás is egy nagy "humbukk" csak azért van hogy legyen mivel eltölteni az időd....simán lehet hogy amennyi időt és energiát pénzt felemészt az ezzel való "bohóckodás" nem sokba fogja befolyásolni a terméshozam mennyiségét,vagy legalább is érdemben nem.
    De ezt is tesztelni fogom,mert a semmiért nem fogok annyit ezzel foglalatoskodni.
    Remélem nem lesz igazam,mert addig nem fogok bele a "karrierbe ,míg ezeket le nem tesztelem....
    Mert ha negatív eredmény születik az előbb említettekkel kapcsolatban ,akkor félig már le is írtam a játékot....nem kamuzzunk már kérem....?????
    Úgy dobom félre mint a pinty,akkor a dinamikus talaj is csak ilyen megvalósításban van jelen.
    Mondjuk erre utaló hsz. olvastam a minap az egyik steam-es fórumon....
    Na mind egy, rászánok jó pár órát ezekre a dolgokra,majd kiderül,hogy is állunk realisztikusság terén....