Cattle and Crops mezőgazdasági szimulátor
  • eta32 #282
    Eddig pozitív csalódás.
    Lehetne jobban is optimalizált,sokan panaszkodnak rá, a steam fórumon is.
    A grafika szerintem nagyon szép lett,szebb mint volt...persze ízlés dolga....
    Elég jól össze rakták ,már amennyire ezt össze lehet ,amit eddig tapasztaltam,az pozitív,összességében.
    Persze még mindent végig kell próbálgatni...
    Most tutorialban toltam egy szántást és egy kultivátorozást....
    Az tuti (de ezt eddig is tudtam) hogy talajművelésben szántásban nincs párja.
    Ha választanom kell FS szántás vagy ez ,egyértelmű hogy a C@C.
    A többiről majd később írok...
    A környezetbe is raktak olyan apróságoknak tűnő dolgokat amitől élet költözött a mapra...
    Élő mozgó Őz-nyúl-méhek-madarak-fehér patkány(szerintem nem egér)-kakas a szemétdombon....mindezek hangokat is hallatnak mozognak élnek..
    Ugye eddig is volt macska és kutya is ez nem meglepő, ha füttyentesz a kutya oda jön.
    Ha netán az Őz az úton megáll,az AI kocsik megállnak kikerülik,de ugyan így ha megállsz az úton gyalogosan ha lehet kikerülnek ,lemennek az út szélére,vagy ha átmész a felezőn ,és az AI még ki tud kerülni ,lehúzódik az út szélére és kikerülve tova halad ,de neked nem megy...inkább megáll...
    Tudom apróságok ,de szerintem jó hangulatot kölcsönöz a játéknak.
    A fákon már nem lehet átmenni,valós akadályok.
    Minden hibája ellenére ,még mindig úgy vagyok, itt ebben jobban érzem hogy a gépeket vezetem,nyilván kell a talaj deformálódás is hozzá.
    Az biztos most egy darabig jól el leszek vele....
    Különböző vezérlőket (ahogy az FS-ben is) rá lehet programozni,működnek vele.
    A 3 monitoros (nagy felbontású kijelzők) is jól működnek,ezt a részét is sikerült megcsinálniuk , az ülés pozíció tökéletesen személyre szabható....a tükrök eddig is állíthatók voltak.
    Na egy szó mint száz ,próbáljátok ki,szerintem érdemes,ha valaki én aztán ekéztem,rendesen,és fogom is ha nagyon olyan valamiben,de helyén kezelve a játékot, "szódával elmegy"
    Majd még jövök később beszámolókkal,most csak az első benyomásokat karcoltam le hamarjában.
    .