• Szerzetes89
    #791
    Még 3 ÚJ LAP!

    #788: Nos, nekem ez a season teljes katasztrófa volt. Az elsőben nagyon megszerettem a Radovid - Bloody Baron decket, de a GI update miatt teljesen használhatatlan már. Viszont nagyon sok decket kipróbáltam (többek közt továbbfejlesztett Reveal, boost törpök, Radovid armor, BB2017, Emhyr-Calveit kémek) de valahogy egyik sem jött be igazán, nem is nagyon mentem fel a létrán, a végén lesz max 2-3k pontom. Sajnos sem időm, sem a megfelelő kártyák sem álltak rendelkezésemre. Meg bele is fáradtam a játék hülyeségeibe, hogy többször is ugyanazokat a lapokat kínálja fel nyitásnál, amik már jó párszor megvannak (természetesen Legendary és Epic). Hogy háromszor dobok el lapot a kézből, de minden körben visszakapom. Na meg a jelenlegi állás sem tettszett, nagyon leülepedett a mezőny a Swarm-Restore-Spell-Spy négyessel. DB-n volt egy kisebb sírás, hogy ha így folytatják a fejlesztők, a játék halott lesz (holott még ki sem jött a bétából).
    Remélem az új lapok meg a patch hoz majd egyfajta változást, a Mahakam Ale Festival tettszett, nagyon várom a Halloween eventet meg a karácsonyit is. Elnézést a hosszú szövegért, de úgyis csak ketten írogatunk ide...