• msgreg
    #7
    Azt nem volt "szerencsém" megnézni. Annyira rosszak voltak a vélemények róla, hogy a mai napig nem láttam.
    Ráadásul emlékszem volt egy trailer, amiben a szemgolyóját érte egy lövedék és csak a szaruhártyája rebbent meg tőle, míg a lövedék mintha acéllal érintkezett volna. Értem én, hogy acélember meg minden, de ez annyira irreális, hogy teljesen elvette tőle a kedvem, hogy megnézzem. :)
    Szóval azt nem láttam, így nem volt alapom összehasonlítani, de akkor azt gyanítom nem sikerült tanulni az első rész hibáiból.
    Olvastam pár cikket, ahol az is téma volt, hogy felvennék a versenyt a Marvel-el. Véleményem szerint, bár azok sem hibátlan filmek (gondolok itt most csak a Bosszúállók és Amerika kapitány részekre) mégis ilyen produkciókkal fényévekre járnak attól, hogy versenyezzenek velük.
    Mondom ezt úgy, hogy a Batman vs Supeman-ben Batman szerintem egészen kiváló volt, csak Superman-t, Wonderwomen-t, Luthort, aki inkább valamiféle Joker utánzat és azt az izét szedtem volna ki a film végéről. Így még lehetett volna belőle egy egész jó Batman film pl.. :)